Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon válogatós....

Angyusz kérdése:

A kutyám nagyon válogatós. Tudom hogy én rontottam el, de szeretném kijavítani. Segítenének? Egy jó minőségű magas hústartalmú tápot keresek, valamint tanácsot kérni az etetéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit akarsz rajta kijavítani? Válogatós ezzel nem tudsz mit kezdeni.Nem nevelés kérdése,hogy megeszik-e valamit a kutya vagy sem,ha neki valami nem ízlik ha a torkán tolod le se fogja megenni magától.

Árkategóriától is függ.Én az állatboltban a Brit eledellel etetem a kutyát.Mivel kis méretű nekünk van itthon belőle tasakos és száraz táp is.Ez egy ár/érték arányban elég jó prémium táp.


Vagy próbáld ki a barf etetést.

[link]

2019. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Farmina N&D tápot ajánlom, de a BARF etetés, ha van rá idő és hely (ha nem kistestű a kutya, akkor bizony saját mélyhűtőre lesz szüksége, vagy naponta vásárolhatsz neki...) szintén jó megoldás lehet.


Etetéssel kapcsolatban pedig azt tudom ajánlani, hogy tedd le elé a kaját, hagyd ott tizenöt-húsz percig, ha nem ette meg (vagy nem az egészet), vedd el, és majd csak a következő etetéskor próbálkozz újra. Nem kell neki könyörögni, nem kell megsajnálni, éhen halni nem fog, akkor sem, ha pár napig nem eszik semmit (feltéve, hogy egyébként jó az egészségi állapota).

2019. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!