Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hipoallergén tápokat...

Milyen hipoallergén tápokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy bőrbetegséggel küzdő akitám. Az orvos a jelenlegi gyógyszeres kezelés mellé hipoallergén tápot javasolt. Ti milyen tápokat javasoltok? A doki a Farminát mondta, eddig Happy dog tápot evett a kutyus, ő azt mondta az jobb. Én a Dadot néztem most. Ha lehet ne csak márkát, hanem konkrét típust is írjatok ha tudtok. :) A netet is túrom persze, találtam is sok fajta tápot, de felhasználói véleményekre is kíváncsi vagyok. :)

2019. aug. 27. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, a másik kérdésem, hogy van egy másik kutyusom is, akinek semmi baja, ő is eheti ezt a tápot. Ugyan azt szoktam mindkettőnek adni, és most az orvosi kezelés marha sok pénzemet elvitte, plusz egyéb kiadásaim is akadtak, nem tudok még külön venni tápot a másik kutyának is. Nem lesz tőle baja?
2019. aug. 27. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg tünetmentes demodexes kutyát etetek Brit Care bárányos rizses táppal, régen a sima felnőtteknek valóval, most mivel már abban a korban van, a seniorral. Meg vagyok elégedve, normál esetben gyönyörű a szőre, csak vedlés előtt fénytelenedik el és lesz kicsit durvább. Plusz hipoallergén samponnal is fürdetem. Végtermék is rendben van, szereti is, és nincs ökör ára.
2019. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bőrbetegsége mitől alakult ki? Amúgy semmi baja nem lesz a másik kutyádnak, ha azzal eteted, amivel az akitád :)
2019. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudja a doki, mert nem gomba, nem rühes, és nem hormonbaj. :/ Valszeg allergia lesz
2019. aug. 28. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Brit Care hypoallergén bárányos nekünk is bevált, ajánlom.
2019. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!