Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 4 hónaposan kerül hozzánk...

Ha 4 hónaposan kerül hozzánk pitbull terrier kutyus (kan), nehezebb lesz nevelni mintha 2 hónaposan?

Figyelt kérdés
Apum szeretné, de én kimondottan félek az ilyen fajta kutyáktól, nekem kis szoba kutyusom van.
2019. aug. 27. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan olyan lesz.

Viszont fontos honnan szerzitek be.

Egyébként nem kell tőle félni, nagyon jófej kutyák.

2019. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól felek, hogy a kiskutyamat vagy engem bántani fog, mert nehéz éreztetni egy kutyával, hogy te vagy a falkavezer/felette állsz, miközben félsz tőle.
2019. aug. 27. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

És ha mielőtt elhoznátok elmennél a kutyával ismerkedni párszor?

Egyébként megfelelő nevelés mellett a pitbullok is jófejek. Nekünk is van pitbullunk és hatalmas szeretetgombóc és nagyon gyorsan tanul.

2019. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
nem tudom hogy a pitbull alatt nem -e amerikai staffordshire-re gondolsz. na mármost ha amstaff akkor ez a világ legjámborabb puszigépe akit csak eltudsz képzelni. Gyerekek mellé ideális,persze egyértelmű a megfelelő nevelés. de ez alap! Viszont domináns a többi azonos nemű kutyával
2019. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Anyamnak van pitje . Nekem amstaffom. Direkt passzintottuk a pitet az egyemhez. Felevesen erkezett anyamhoz. Tunderi aranyos ,jo a termeszete.


A sorrendisegi szabalyokat mindig betartjuk!!! Te is tartsd be,csak abbol erzi,h te vagy a falkavezer!!!

2019. aug. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindig akad megkeseredett valaki az ellentáborból... ezek a kutyák olyanokká válnak amilyenekké tesszük őket
2019. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
2019. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Attól hogy törlitek, még igaz marad. A pit amstaff egy kiszámíthatatlan fajta
2019. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Attól még hogy marhaságokat linkelsz nem lesz igazad!Millió és egy ellenpéldát kereshetnék,ahol ha kellett az életük árán mentettek embereket.Szűklátókörű,begyepesedett ember vagy öreg,de talán lesz elég időd hogy megváltozhass...
2019. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
3%
Utolsó, amikor a te gyerekedet kapja el egy ilyen vadállat, akkor is ezt mondjad majd oké?
2019. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!