Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cicák mellé kutyus?

Cicák mellé kutyus?

Figyelt kérdés
Több állatvédő szervezet ideiglenes befogadója vagyok (5 cicusnak adok helyet) valamint van 4 sajátom. Egymással nagyon hamar,nagyon gyorsan megbarátkoztak,eleg elfogadóak (ugye elég hamar "cserélődik" a társaság). Kisebb testű kutyusra gondoltam,természetesen mentettre.

2019. aug. 28. 10:03
 1/5 alletta ***** válasza:

szerintem simán. főleg, ha el tudod különíteni a kutyusokat.

nekem két benti cicám van. ónémet juhászom 3 hétig egy lakásban volt velük. kicsit ment a pofozkodás, fújás, de semmi komoly. ma már a kutya a kertben van, cicákat csak az ablakból látja.

2019. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
erre én sajnos nem tudok választ adni , de én egy kb 2éves macska mellé hoztam egy kis testű kutyát , kicsivel nagyobb jelenleg mint a macska , van hogy jól eljátszanak együtt , de gondolom az is számít hogy milyen viszonyban van a macskákkal a kutya, a miénk csak 1 macskát látott testközelből az is a miénk, de minden más macskára ugat
2019. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az elfelejtettem mondani , hogy ezek benti állatok
2019. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálhatsz fajtamentő egyesületen át befogadni kutyát, ott esetleg tudnak valamit arról, hogyan jön ki a cicákkal. Ha előző otthonában is cica mellett élt, jó eséllyel jól fog beilleszkedni.


Ha pedig kölyökkutyát fogadsz be, akkor minden további nélkül megtanulhat a cicák mellett élni akkor is, ha addig nem látott cicát.


Persze mindkét esetben az első napokban felügyelet mellett menjen az ismerkedés, meg a cicáknak mindig legyen lehetőségük biztos helyre vonulni, ha a kutya túl lelkesen barátkozna.

2019. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cácáknak és kutyusnak is lenne külön helysége,de egy részen ha akarják,látják egymást. Ha dolgozom nyilván külön lesznek,ha otthon vagyok pedig együtt,felügyelettel (azért a cicák is lehetnek és tudnak agresszívak lenni,van egy,aki néha morci).
2019. aug. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!