Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik rajzos munkavonalas...

Létezik rajzos munkavonalas német juhászkutya kennel? Tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy tk s német juhászkutyát , de a csapott hátúak nem tetszenek , nekem olyan kell ami egyenes vagy enyhén lejt régi vágású rajzos munkavonalas.
2019. aug. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi célból keresel kutyát, de rengeteg kutya vár gazdira a menhelyeken. Vannak nagyon jó menhelyek is, mint a Noé állatotthon, csak ajánlani tudom!
2019. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha menhelyi kutyát akarna akkor nyílván nem tenyésztőt és kennelt keresne hanem azt írta volna,hogy 'ajánljatok jó menh00elyet'..

Külföldi kennelt tudok ajánlani nálunk leginkább a csapott hátú 'Rex' kutya van munka vérvonalban is.


Vagy azt tudom még ajánlani,hogy a munka kutyás nagy csopiba nézz be.Ott rengeteg tenyésztő is jelen van vagy elérhetőségeket tudsz kérni ezzel kapcsolatban.Régen a Steinhart kennelt láttam mindenhol ilyen kutyákkal,de nem tudom tenyészt-e még/ad-e ki kutyát még. :D

2019. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem. A rajzosak küllemvonalasak, nem fogsz rajzos munkavonalasat találni.


A munkavonalas jucik ordasak és igen, hazai tenyésztőtől is lehet normális munkavonalas kutyát kapni, akinek nem csapott a háta, de az nem lesz rajzos abban biztos lehetsz.


Külföldön esetleg nagy keresések után találhatsz régi típusú rajzos német juhászt, akinek nem ANNYIRA csapott a háta, zömökek, de azok sem munkavonalasak.

2019. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A bikolor rajzosnak számít, márpedig abból vannak munkavonalasak. Egyszóval létezik.
2019. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!