Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arthur - (magyarosan "Artúr")...

Arthur - (magyarosan "Artúr") Mint kutya név, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva egy Golden Retriever fajtájú fiú kutyával lesz "gazdagabb" a család, csak hát addig ugye ki kell találni valami nevet is neki.


Szerintetek illik ez egy goldi kutyához?



2019. aug. 31. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett, a "családot" azt magunkra, pontosabban magamra, a szüleimre és a tesóimra értettem és nem pedig valami harmadik személyre :D
2019. aug. 31. 13:50
 2/9 anonim válasza:
Szerintem illene hozzá. Pont ilyen fajtájú kutyához képzeltem el ezt a nevet.
2019. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Személynevet nem szerencsés kutyának adni szerintem.
2019. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jó lesz neki, bár én jobban el tudnám képzelni egy kissebb fajta, tömzsi kutyához pl.bulldoghoz
2019. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem illik hozza:)
2019. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten valamilyen angolszász/germán/kelta eredetű nevet adnék neki (akár "angolos" hangzásút is), hisz a Retrieverekek eredete a Brit-Szigetekről származik és a mai napig is az angol nyelvű országokban az egyik legnépszerűbb kutyafajta, így hát szerintem egy ilyesmi név sokkal jobban illene hozzá, mint mondjuk egy "magyaros", egy dél-európai vagy valamilyen szláv eredetű hangzás (vagy ilyen "idétlen" nevek helyett is). De ez csak ez én személyes véleményem. :)
2019. aug. 31. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Tucatnév ez is. Millió Artur kutya van. De tudom, hogy sokan szeretik az ilyen divatos neveket.
2019. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illik hozzájuk, de én elfogult vagyok, mert Szőr Gombóc Artúrnak hívják a goldenünket. Ő csak Gombóc, de ismerek más Artúr nevű kutyát is a környéken.
2019. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó név.
2019. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!