Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megduzzadt kutyafül?

Megduzzadt kutyafül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jártatok úgy, hogy megduzzadt egyik napról a másikra az egyik füle a kutyának? Nem látok sebet, csípést, nem folyik semmi belőle, de jó nagy vizenyős duzzanat van neki kívül, a fültőnél feljebb, a "cimpán". Ezt fel fogja vágni a doki, vagy leszívja belőle a cuccot? Mire számíthatok? Hétfőn mennék vele, addig nem tudok. Úgy nézem, nem fáj neki, picit megnyomogattam, nem sír. Eszik, nem lázas. Mitől lehet neki ez?


2019. aug. 31. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ez lehet nála? [link]
2019. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baja amit az első linkelt.

Láttam már ilyet, felvágják neki és egt csomó vér jön ki belőle, utána semmi baja nem lesz.

2019. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most megnéztem megint, fekete trutyit látok belül. Szegény kis drága..de még mindig nem fájlalja. Remélem kibírja hétfőig fájdalom nélkül.
2019. aug. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!