Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez norlmáris ivartalanítás után?

Ez norlmáris ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
3 napja ivartalanítottuk a 8 hónapos kan kutyámat és, nagyon lusta lett egésznap fekszik vagy alszik. Régebben nem ilyen volt, örökké hozta a játékát hogy játszunk meg rohangált a kertbe játszott a többi kutyussal de most hirtelen teljesen meg változott vagy ez csak attól lenne hogy fáj neki a seb? Előte is köszi a válaszokat!
2019. aug. 31. 16:54
 1/9 A kérdező kommentje:
előre*
2019. aug. 31. 16:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs begyulladva neki a seb?

Nem hinném, hogy normális, az enyém másnap már úgy ugrált/dilizett mintha semmi sem történt volna.

2019. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kell ki néznie ha akarod küldök privátba képet róla csak félek hogy calami baja van szegénynek
2019. aug. 31. 17:24
 4/9 A kérdező kommentje:
baja
2019. aug. 31. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Eszik és iszik amúgy rendesen?

Figyeld a sebet, ha furán néz ki vagy fura színe van (bármi, ami szerinted okot adhat aggodalomra), vagy ha nem eszik-iszik, azonnal hívj fel egy orvost, akár másik városból valót is, nehogy gond legyen. Ha van étvágya, de mondjuk hétfőn is csak fekszik, bágyadt, akkor is felhívnám a dokit a biztonság kedvéért.

2019. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapott fájdalomcsillapítót? Ha attól változik a kedve, akkor vissza kellene vinni az orvoshoz. Igaz, nekem szuka kutyám van, de egy nap után ő is kiheverte az egészet.
2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen eszik iszik rendesen sőt ha be viszem szoboába a kaját egyből be rohan de ezen kívül néha ki megy és alszik. Én nem találom furának a sebet
2019. aug. 31. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a meleg viseli meg ennyire, legalábbis reméljük, hogy csak ennyi a gond.
2019. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a kanokat kevésbé viseli meg az ivartalanítás, de biztos náluk is van, aki érzékenyebb rá. A mi kutyánk szuka, mindenkitől azt hallottam, hogy fel sem veszik a műtétet, másnap már rohangálnának, a mienk viszont 5 napig szinte csak feküdt. Felállt enni, üdvözölni stb., de amint lehetett lefeküdt. A sebet nézd, hogy rendben van-e, ha igen, akkor 3 napnál még nem aggódnék. Ha nem eszik vagy nincs rendben a seb, akkor irány az orvos!
2019. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!