Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyán a hámnak mennyire...

A kutyán a hámnak mennyire kell feszesnek lennie, vagy mennyire lehet laza?

Figyelt kérdés
Vettem a kutyának egy hámot,tegnap el vittem sétálni és ugye mozog valamennyit a hám,ha előttem megy akkor rendesen középen van a pórázos része de ha jobbra vagy balra el megy a kutya akkor a hàm fordul valamennyit. Ez jó így vagy fixen kéne állnia?

2019. szept. 1. 10:43
 1/6 aparalyza ***** válasza:

Próbáld meg a hámmal megemelni. Ha az ujjaidat nem tudod beleakasztani akkor szoros, ha pedig a kezed és a kutya között van még hely akkor laza.

A kutyát a laza jobban zavarja, a szűkre vett hámot meg megpróbálja leszedni magáról. Figyeld meg miként viselkedik.

2019. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen túlszoros (ha alá tudod kényelmesen dugni az ujjad akkor jó), és túl tág sem, szóval ha ki tud bujni belőle akkor nagyon laza.

A két véglet között mindegy milyen.

2019. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha 2 ujjad befér alá, akkor tökéletes. De igazából ki kell tapasztalni. Enyémeken minden hám úgy néz ki, mintha bevágna, mert bőrös a nyakuk. De így jó, ujjam befér alá, kibújni sem tudnak.
2019. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ujjaim beférnek alá tehát nem túl szoros,de annyira nem is bő mint az előző volt amit próbáltam mert azt már nem lehet ö9sszéb húzni ott az öklöm befért.Tegnap este sétáltattam,ledobni nem akarta magáról,lehet nekem fura mert ugye nyakörvhöz vagyok szokva de ha úgy nézem a nyakörv is mozdul néha erre arra,csak itt szembetűnőbb a dolog,hogy ugye ha mellettem jön akkor valamennyire a hám elfordul jobbra vagy balra.Majd még lehet kicsit kísérletezek az állításával,meg egy valami idegesít ha a kutya nem feszíti meg a pórázt menet közben akkor a hám két oldalát össze tartó fém karikák halkan csattognak,ezt még szoknom kell.
2019. szept. 1. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen hámotok van? Márka, típus? Mienk nem csattog.
2019. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5


A papírján az áll,hogy ferrani bőrdíszmű,de most látom a címke nem is jó lehet rajta mert azon azt írják bőr az anyaga a cuccnak közben meg nem is bőrből van.Szóval azt hiszem holnap megyek vissza reklamálni mert lehet többet is fizettem.


Stílusra egyébként ilyen amit vettem

https://www.youtube.com/watch?v=Nf2xCtAKoqg

2019. szept. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!