Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám...

Normális, hogy a kutyám rátámad a saját lábára?

Figyelt kérdés

Ha kap valami nagyobb jutalmat (csont, vagy valami sokáig rágható dolog), akkor elkezdni azt játszani, mintha a saját hátsó lába el akarná venni tőle, erre ő rámorog, ráugat, és utána kapkod.

Ez normális? Vagy valami probléma áll mögötte?

Köszi a segítséget előre is!



2019. szept. 3. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyaltalan nem normalis durva mentalis problemara utL.
2019. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem normalis. Az elozo valaszoloval ertek egyet, sztem is valamilyen mentalis problema allhat emogott.


Mennyi idos a kutya? Mindig ilyen volt? Egyebkent nincs problema vele?

2019. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Van egy ilyen lelki betegsége a kutyáknak, ami miatt saját testrészeiket támadják meg. Szerintem ez lehet a háttérben, ha bizrosra akarok menni jó lenne tudni mikor lett elválasztva az anyjától?
2019. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiatal, 4 éves. Egyébként teljesen normális, kiveheted a szájából a kaját, emberre nem támad, annyi, hogy a korához képest szerintem túlzottan szeleburdi, de ez úgy gondolom, ez a neveléséből is adódik, csak az alapokra neveltük, annál jobban nem. Úgy tudom 8 hetesen választották el.
2019. szept. 3. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

4. Ezesetben nem az amire gondoltam :/

Akkor szokott föllépni hasonló viselkedési probléma, amikor kiskutya korában túl hamar lett elválasztva. De nyolc hetes az rendben van.

2019. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!