Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Normális, hogy a kutyám rátámad a saját lábára?

Ha kap valami nagyobb jutalmat (csont, vagy valami sokáig rágható dolog), akkor elkezdni azt játszani, mintha a saját hátsó lába el akarná venni tőle, erre ő rámorog, ráugat, és utána kapkod.

Ez normális? Vagy valami probléma áll mögötte?

Köszi a segítséget előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, láb, morgás, támadás, ugatás, csont, viselkedés, furcsa viselkedés

szept. 3. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
Egyaltalan nem normalis durva mentalis problemara utL.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 3. 14:30 Privát üzenet

Szerintem sem normalis. Az elozo valaszoloval ertek egyet, sztem is valamilyen mentalis problema allhat emogott.

Mennyi idos a kutya? Mindig ilyen volt? Egyebkent nincs problema vele?

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 3. 14:34 Privát üzenet
Van egy ilyen lelki betegsége a kutyáknak, ami miatt saját testrészeiket támadják meg. Szerintem ez lehet a háttérben, ha bizrosra akarok menni jó lenne tudni mikor lett elválasztva az anyjától?

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 3. 15:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiatal, 4 éves. Egyébként teljesen normális, kiveheted a szájából a kaját, emberre nem támad, annyi, hogy a korához képest szerintem túlzottan szeleburdi, de ez úgy gondolom, ez a neveléséből is adódik, csak az alapokra neveltük, annál jobban nem. Úgy tudom 8 hetesen választották el.

# 4/5Időpont szept. 3. 16:03 Privát üzenet

4. Ezesetben nem az amire gondoltam :/

Akkor szokott föllépni hasonló viselkedési probléma, amikor kiskutya korában túl hamar lett elválasztva. De nyolc hetes az rendben van.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 5. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen és hány kutya tud biztosan megvédeni egy nyájat (és saját magát) egy farkastámadástól?
Ti szeretitek a saját kutyátok szagát?
Mit csinálnátok ha a saját kutyátok megharapna?
Ha a kutyánk a saját testvérétől lett terhes, akkor mennyire valószínű, hogy beteg kiskutyákat hoz a világra?
Az ivaros kan képes agresszívvé válni, akár a saját gazdájával szemben is igaz? Akkor nem is annyira gazdaszeretőek, csak tudják kitől kapnak enni?
Mi igaz abbol hogy a Rottweiler 8-9 eves korara megbolondul es ratamad a sajat gazdajara is? Kerlek irjatok!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!