Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat hogy mindenkihez oda rohanjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 6 hónapos staffy gazdája vagyok. Nagy problémát jelent hogy mindenkihez oda akar rohanni. Ha poraz nélkül setaltatom akkor szó szerint mindenkit letamad. Nagyon szereti az embereket és másik kutyákat is. Ha viszont nagyobb lesz akkor már veszélyes lenne(sőt már most is az) ha így letamad egy gyereket. Porazzal szoktam setaltatni és ha odaérünk egy nagy füves részhez akkor elengedem hisz neki is jobb ha nem lóg egy “kötél” a nyálában. Amúgy rettentően okos és tanulékony kutya. Vezényszóra tud pisilni de erről egyszerűen képtelen vagyok leszoktatni.

2019. szept. 4. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van az elsőnek. Tuti az lesz a vége, hogy egy gyereket megijeszt, az felvisít, a kutyád reflexből odakap, és őt viszik altatni, csak mert egy hülye a gazdája. Gratulálok.
2019. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
szájkosár legyen rajta mindenképp
2019. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Van egy olyan, hogy behívás. Amíg nem tudja a kutyád, nem kell elengedned.
2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem hogy előbb tornelek ketté és ülnek érte életem végéig mit hogy elaltassam a kutyámat mert mindenkit szeret :)
2019. szept. 4. 20:39
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
6-os,most még csak szeret.De ha megérzi a vér szagát,na akkor lesz nemulass.
2019. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem hozzászólóknak látszik hogy fogalmuk sincs erről a fajtáról. Emberre nagyon ritkán támad, alapvetően mindenkivel kedves kutya. Nekem is ilyenem van és ugyanezt csinálja. Bár én nem engedem el és elhúzom.
2019. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon ritkán támad. Csak az elmúlt két hónapban két ilyen ritka támadást hallottam. Kérdezőnek. Ha az én gyerekemet/szüleimet vagy engem támadna meg az a korcs, nem csak téged, de a familiádat is kettétörném kocsog.
2019. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Még mindig nem támad te szerencsétlen. Hanem örül mindenkinek. Azért írtam hogy Veszélyes mert ha megnyalja egy kisgyerek arcát és elesne . Erre egy yorki is képes lehet te szerencsétlen
2019. szept. 4. 21:10
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy előttem is írták addig nyal, míg nincs vérszag. Egy 12 éves kislány simán menstruálhat. Na onnantól nincs irgalom. Minek kellett neked Amstaff.
2019. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Félős kiskutya gazdájaként mondom, hogy a hozzád hasonló hülye gazdák és neveletlen, szabadon engedett, nagytermetű dögjeik miatt sétáltatok borssprayvel. Nem én vagyok az egyetlen... neveld meg a kutyádat, mielőtt ő öl meg egy kisebbet, vagy valaki lefújja valamivel.
2019. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!