Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emlődaganat lenne?

Emlődaganat lenne?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves(lassan 5) ivartalan szuka kutyám.


Tegnap vettem észre a két legalsó emlőjénél egy- egy csomót. A bal oldali jóval nagyobb mint a jobb.

Ez emlő daganat lenne?


Vagy teljesen normális dolog már egyszer ellett kutyáknál?

Eddig nem igazán vettem észre,hogy ott lenne.


Ma délután 5 felé elviszem orvoshoz mikor már nem lesz ilyen meleg.


Nagyon beteges kutya ezt kell róla tudni :

2015-ben született

2017 februárjában ellett 3 kiskutyát(egy maradt életben) mielőtt valaki megkövezne nem tudtuk,hogy vemhes nem is látszott rajta

2017 szemptemberében ivartalanítva lett. Nem tudtuk,hogy súlyos gennyes méhgyulladása van ez a műtét közben derült ki,tüneteket mutatott,de a doki is azt hitte,hogy vemhes,álvemhes.

A műtét rosszul sikerült rá 10 napra újra műteni kellett.

2018-ban fülgyulladást kapott,ami még a mai napig tart tehát krónikus,több kórházban is jártunk senki nem tudott rajta segíteni.

2019-ben lick dermatitis-es volt a bal lába

Ezeken kívűl voltak még kisebb betegségei,de azok nem olyan fontosak.


2019. szept. 5. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet emlődaganat. Kemény a csomó?
2019. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Viszonylag kemény,de azért annyira nem.

Már találkoztam egy nagyon durva emlődaganatos kutyával,akinek szinte az összes emlője daganatos volt és nagyon kemény is volt.

2019. szept. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!