Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és a gyümölcs/zöldség?...

Kutya és a gyümölcs/zöldség? Ti mennyit adtok miből?

Figyelt kérdés

Milyen zöldség vagy gyümölcs jó a kutyának vitamin szempontból?

Az almát, répát imádják. Szoktam néha adni banánt (vagyis 1-1 falatot, mert szerintem az túl cukros). A görögdinnyére teljesen rá vannak kattanva (abból is persze pár kis kocka). Mi az amit még nyugodt szívvel adhatok?

Köszi


2019. szept. 6. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


2-3 naponta kap egy maréknyit, igaz egy kaukázusiról van szó :)

2019. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kbdt8 válasza:

Én is répát és almát adok neki inkább, imádja. De szokott kapni dinnyét és barackot is. Nagyon szereti a sárgadinnyét és a szilvát.A brokkolit zellert és karfiolt is szereti megfőzve.

Amit a kutyám nem szeret az az eper és szeder, ja és a borsó és a kukorica szemeket egészben találjuk meg a székletében. Paradicsomot állitólag nem szabad és szőlőt sem. De szőlőt is és paradicsomot is evett már a kertből magától.Érdekes módon nagyon szereti ezeket.De persze figyelem, hogy ne ehessen sokat belőlük.

2019. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!