Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet normális élete egy...

Lehet normális élete egy kutyának ha nem játszhat más kutyákkal?

Figyelt kérdés

Szóval van egy örölbefogadott nagytestű kutyánk aki nem volt szocializálva kölyökként. Most minden kutyát letámadna, húz oda, megkattan értük, vuszont nem merem összeengedni más kkutyával mivel vadul játszik, engem is megharap/fellök játék közben. (persze tiltom, de semmi javulás).

Nincs kutyás ismerősöm akivel összeszoktathatnám.

Mit tegyek? Nem bírom megtartani amikor más kutyát lát.



2019. szept. 7. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Kutyasuli pont erre való.
2019. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

A mi kutyaink is harapdaljak egymast jatek kozben.

Arrolviszont le kell szoktatnod,h odahuzzon mas kutyakhoz,ha te nem akarsz epp odamenni.


Nekem is nagytestu kutyam van. Hiresen eros,de en is eros vagyokes testi erovel is vissza tudnam tartani,de szepen hallgat a parancsaimra.


Amikor tsnart hivtam hozza,agresszivva akarta nevelni,ki kellett rugnom a not. Utana,honapokig tartott,mire visszanevrltem a kutyat a helyes viselkedesre.


A kutyaiskolanal is nezd mrg,h ne csinaljanak agressziv allatot a kutyadbol. A korom gaborek olyanok pl.

2019. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!