Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónaposan 45 cm. Mennyit...

6 hónaposan 45 cm. Mennyit nőhet még kb?

Figyelt kérdés
Keverék kutya így nem tudok viszonyítani. Ha 6 hónaposan 45 cm a marmagassága akkor kb mekkora leszlesz felnőtt korár?
2019. szept. 9. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg van egy 5 hónapos keverékem.

Ő most 50 cm marmagas. De csak 10 kg.


Milyen fajta keverék?

Súlyt nem tudsz mondani?

Esetleg képet a kutyáról és a tappancsáról is.

2019. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17 kg volt pár napja.


Sajna nem nagyon tudjuk milyen keverék lehet. Már volt itt egy kérdésem, de nem nagyon tudja senki eldönteni róla.


Kép itt:


[link]

2019. szept. 9. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire mész az itteni találgatásokkal?

A kutya úgyis akkora lesz, amekkora benne van a génjeiben.

2019. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék neki idén egy egyedi kutyaházat csináltatni, de úgy, hogy jó legyen később is, az se jó ha kicsi, az se ha nagy..

De akkor idén télre még nen kap, majd jövőre mikor látom mekkora

2019. szept. 10. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Fajták, amik szóba jöhetnek:

- angol szetter, marmagasság 61-68 cm, a marmagassága, testalkat, szőrzet típusa, mintázata miatt

[link]

- német rövidszőrű vizsla, marmagasság 58-66 cm, a marmagassága, testalkat, szőrzet mintázata, fejforma miatt

[link]



A fej mintázata alapján lehetne akár berni pásztor is, bár ők mackósabbak. Lehetne border collei is, de ők nem nőnek ekkorára. Nagyot nem fog már nőni szerintem, picit izmosabb lesz, nem állhatsz nagyon távol sem, ha azt mondod majd rá, hogy szetter-vizsla keverék.


[link]


Itt egy ötlet a kutyaházhoz. Mi egy németjuhász kölyöknek, aki most 5 és fél hónapos, marmagasságát nem mértem, kb. 50 cm, de a súlya 24 kg, csináltunk házat. Neki tavasszal újítottunk fel egy 25 éves, szigetelt kutyaházat mert eléggé lerobbant már, ő a harmadik lakója. Az első használója fajtatiszta németjuhász szuka volt, a második németjuhász keverék szuka, a mostani fajtatiszta németjuhász kan. Télre már nagyjából eléri a felnőttkori méretét, nem lesz gondban, hogy a testhőjével "kifűtse".

2019. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huu ez nagyon jó :D
2019. szept. 10. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Aranyos kutyus :)


Nem lesz szerintem olyan nagy. Szerintem ha csinálsz mondjuk egy németjuhásznak való házat az jó lesz neki.


Nekem állatorvos azt mondta, hogy nagy lesz az én kutyám de ő sem tudja biztosan. Keveréknél ezt nem lehet megmondani.


Valaki a másik kutyámra aki egy tacsi németjuhász keverék azt hitte, hogy egy kaukázusi kölyök és, hogy milyen nagy lesz majd már 2 éves és még van aki azt hiszi, hogy még mindig kölyök. Ő egyébként 35 cm és 13 kg.

2019. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!