Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet a kutyának mindig...

Mitől lehet a kutyának mindig hasmenése?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy van naponta 1-2 normális széklete utána lágy meg teljesen híg.Még 8 hónapos,kap napi 2-szer tápot meg este néha főtt kaját.
2019. szept. 10. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A táptól a mi kutyáink is fostak időnként.
2019. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen főtt kaját kap?

Lehet attól van.

2019. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rizst szoktam neki adni hússal,általában csirkével,kevés zöldséget.Tehát normális kaját,nem összeöntök mindent.
2019. szept. 10. 20:34
 4/12 A kérdező kommentje:
De igen valószínű a táptól lehet,akkor inkább álljak át házi kosztra,ha kap főtt kaját is?
2019. szept. 10. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, mit akarsz. Főzni, vagy tápozni. A kettőt együtt úgy néz ki, nem bírja a kutyád gyomra.

Milyen tápot adsz?

2019. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Brit premiumot még a juniort.Tudom,hogy mellé nem kéne,csak néha ha marad kaja akkor kap.De eltelik kb 5-6 óra a tápos etetés után.
2019. szept. 10. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy kevered, a tápnak 10-14 óra is lehet az emésztési ideje.


Én kutyám mikor hasmasa volt,gondoltam csinálok neki főtt csirkemell rizs kombót diétának,még jobban fosott tőle :D Másik kutyát rögtön megfogta,nem volt gond,de nála sajnos igen.


De így,hogy egy nap 2 féle kaját kap, az hajtja meg.


Maradékot dobd ki,nem malacot hizlalsz.


Kapjon csak tápot Vagy főzz neki külön.

2019. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem kéne mellé,de azért adsz neki hadd fosson :D



Fűszeres,zsíros házi kosztok amik megmaradnak nem kutyának való. Nem hasznosít belőle semmit, ellenben az emésztését tönkre teszed 8 hónaposan.


Ha már a hús ami maradék fűszeres,vagy túl zsíros már az is okozhat gyomor bántalmakat...


Kutyáknak ha külön főzől, akkor full naturan kell minden, rizs nyákosra főzve stb..

2019. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a rizs is meghajthatja a kutyát. A Brit Premium juniornál nálunk is volt, hogy a kívánatosnál hígabb volt a széklete, valószínűleg a fehérje lehetett neki benne sok, mert amióta a felnőttet eszi, nincs ilyen gond.
2019. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két ok miatt fosik:

1. Adsz a táp mellé házikosztot és

2. Közepesen szar táppal eteted, amitől (brit) a kutyák zöme fosik


Vegyél neki egy normais tápot (acana, orijen, totw, wolf of wilderness, platinum, Natural and Delicious stb), vagy BARF. Ennyi.

2019. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!