Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék 3 hónapos tacskór...

Hol vehetnék 3 hónapos tacskóra való nyakörvet?

Figyelt kérdés
A legkisebb hámok, és nyakörvek lötyögnek a kutyán, így elég kellemetlen a séta neki is. Tudnátok esetleg boltokat ajánlani, akinek van ezzel tapasztalata?
2019. szept. 10. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrdíszművest, vagy cipészt keress, ők meg tudják csinálni, nem nagy kunszt.
2019. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy hol élsz.Én pl pesti vagyok így nekem kb az összes létező nagyobb/nagykereskedés itt van helyben szóval sorolhatnék akár 10-et is..

Alpha Zoo,Fressnapf,Zoodom,Corvin pet shop,Global zoo..

Millió egy van + kis kereskedések.


De egyébként olyan kicsi kutyára kifejezetten kölyök hámot és pórázt nem nagyon fogsz tudni venni.

XS vagy S méretűt kell venni és azt a legkisebbre állítani (Vagy amennyire kell a kutyának,legalább 1 ujjad férjen be alá,ne feszüljön).Gyakorlatilag kb havonta újat kéne venni,ha pont a méretére akarnál venni,mert a kölyök ebek gyorsan nőnek. :D

Be is viheted egyébként a kutyát az áruházakba és rápróbálhatod vagy kérhetsz segítséget az ott dolgozóktól. :)

2019. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pesten. Az első hámját szétrágta (fressnapf, xs), a mellkasánál. Kutyás boltban megvettem a legkisebb nyakörvet, de félig lecsúszik a fejére. #1 megpróbálom.

Köszi a válaszokat!

2019. szept. 10. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor a kutyám még nagyon kicsi volt, óraszíj volt a nyakörve :)
2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cicanyakörvek kisebbek. Illetve hámból sokan nyuszi hámot használnak amíg kicsi a kutya.
2019. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!