Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Hol vehetnék 3 hónapos tacskóra való nyakörvet?

A legkisebb hámok, és nyakörvek lötyögnek a kutyán, így elég kellemetlen a séta neki is. Tudnátok esetleg boltokat ajánlani, akinek van ezzel tapasztalata?

szept. 10. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Bőrdíszművest, vagy cipészt keress, ők meg tudják csinálni, nem nagy kunszt.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 10. 20:31 Privát üzenet

Attól is függ,hogy hol élsz.Én pl pesti vagyok így nekem kb az összes létező nagyobb/nagykereskedés itt van helyben szóval sorolhatnék akár 10-et is..

Alpha Zoo,Fressnapf,Zoodom,Corvin pet shop,Global zoo..

Millió egy van + kis kereskedések.

De egyébként olyan kicsi kutyára kifejezetten kölyök hámot és pórázt nem nagyon fogsz tudni venni.

XS vagy S méretűt kell venni és azt a legkisebbre állítani (Vagy amennyire kell a kutyának,legalább 1 ujjad férjen be alá,ne feszüljön).Gyakorlatilag kb havonta újat kéne venni,ha pont a méretére akarnál venni,mert a kölyök ebek gyorsan nőnek. :D

Be is viheted egyébként a kutyát az áruházakba és rápróbálhatod vagy kérhetsz segítséget az ott dolgozóktól. :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 10. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pesten. Az első hámját szétrágta (fressnapf, xs), a mellkasánál. Kutyás boltban megvettem a legkisebb nyakörvet, de félig lecsúszik a fejére. #1 megpróbálom.

Köszi a válaszokat!

# 3/5Időpont szept. 10. 21:02 Privát üzenet
Mikor a kutyám még nagyon kicsi volt, óraszíj volt a nyakörve :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 10. 21:12 Privát üzenet
Cicanyakörvek kisebbek. Illetve hámból sokan nyuszi hámot használnak amíg kicsi a kutya.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 11. 06:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Esős időben való sétáltatáshoz milyen kutyapórázt és nyakörvet vegyek? ( Közepes testű de erős kan kutya ) Milyen tapasztalatotok van flexi póráz használatával esős időben?
Ha a nagy rohanásban véletlen a 8kg alatti Foresto nyakörvet vettem meg, lehet gond 8,8 kilós kutya esetében? Menjek vissza kicseréltetni?
A leírás alapján vajon kéne kutyaiskola, vagy elkerülhető? Örökbefogadáshoz kell vinni pórázt-nyakörvet, vagy ott adnak? 18/l
Kutyusom 1 éves, mit vehetnék neki?
Régóta keresek egy típusú nyakörvet, de nem találom. Van esetleg ötletetek, hogy hol vehetnék?
Hol vehetnék ehhez hasonló nyakörvet?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!