Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy azt a kutyát ami...

Igaz hogy azt a kutyát ami embert evett, el kell altatni? Ha igen, mi ennek a kutyalélektani háttere?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Volt egy kutyám, aki ha a körmömet vágtam, megkereste az elpattanó, lehulló darabkákat, és megette. Eszembe se jutott, hogy ezért el kéne altatni őt!
2019. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Miféle kutyalélektani háttér? Nem esik meg sűrűn hogy ember eszik a kutya. Embert ölt és belezabált? El kell altatni. Nem az evés, hanem az ölés miatt. Meghalt a gazdi, a kutya be volt zárva mellé, és éhségében beleevett a holttestbe? nem kell elaltatni. Bár az emberek többnek hiszik magukat, de a hús az csak hús. Éhenhalás ellen megfelel, akkor is ha szar íze van(elvileg) az embernek.
2019. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
3%
Én is olvastam már ilyesmiről. "Lélektani" mélységekig nem merészkednék egy kutya esetén, inkább elővigyázatosságból altatják el, mert ugye mi van, ha megízlett neki az emberhús, és mondjuk újra megkívánja? És miért ne ízlene, elvégre ragadozó. Jobb ha nem rohangálnak olyan kutyák, amik prédaként tekintenek az emberre.
2019. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kutyalélektani háttere nem nagyon van, amelyik megtámadja az embert és megeszi, annak szerintem ez csak egy jó lakomával ér fel. Viszont ha a gazdi meghalt, és nincs étele, és csak a holttestet tudná megenni... Hát nem tudom. Lehet akkor a szerető gazdit is a túléléshez szükséges táplálékként fogja fel és nem okoz neki semmilyen gondot.
2019. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!