Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vemhes a kutyám, ha...

SZANDI3232 kérdése:

Lehet vemhes a kutyám, ha hüvelyelőesése volt?

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy labrador kutyust. Egy hét eltelte után elkezdődötta hüvelyelőesése, majd elkezdődött a tüzelés, akkor már egy ökölnyi rész kint volt, van egy Közép-Ázsiai kan kutyánk akit erre az időre megkötöttünk, de a szuka került fordult odament hozzá. 2-szer is arra keltünk, hogy összeragadtak. Mennyi az esélye, hogy vemhes lett szerintetek? Mi úgy gondoljuk, hogy nem. Ismerősünk meg azt mesélte nála a bírka volt ilyen és annál jöttek a kicsik.

Még mielőtt bárki okoskodni szeretne, havonta jár ide állatorvos a libatömés miatt vele is beszéltünk, ő azt mondja nem valószínű, de a birkás esetre is ezt mondta. Valaki járt már így? Értelmes válaszok érdekelnek, nem a kötekedős és a majd én megmondom neked a frankót bunkó stílus.

Köszönöm



2019. szept. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg összejött. Beszéljetek az állatorvossal, a legtöbb akkor is ivartalanítja a kutyát, ha már vemhes.
2019. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt jól értem? A kutyának hüvelyelőesése volt és nem vittétek orvoshoz?

És igen, ha párosodtak vemhes lehet.

Vidd el ivartalanítani!

2019. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen, lehet nem, 50-50, de akkor fogod pontosan megtudni, amikor már késő. Vidd el ivartalanítani, az nem csak jelenlegi problémákat oldja meg, hanem a továbbiakat is.

A legjobb lenne a kan kutyádat IS ivartalanítani.

2019. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy havonta jár az állatorvos. Nekünk a fogamzásgátló injekciót ajánlotta. Azért itt érdeklődtem, hogy hajartmar így valaki, leirja a tapasztalatát vagy hogy neki mit ajánlott a doki. Köszönöm a válaszokat. Most is jön mert szállítás lesz hétfőn így majd megint felhozom a témát neki.
2019. szept. 12. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem keress másik orvost ha szerinte jobb hormoninjekciókkal tömni, mint egyszer megműteni.
2019. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!