Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés
SZANDI3232 nevű felhasználó kérdése:

Lehet vemhes a kutyám, ha hüvelyelőesése volt?

Befogadtunk egy labrador kutyust. Egy hét eltelte után elkezdődötta hüvelyelőesése, majd elkezdődött a tüzelés, akkor már egy ökölnyi rész kint volt, van egy Közép-Ázsiai kan kutyánk akit erre az időre megkötöttünk, de a szuka került fordult odament hozzá. 2-szer is arra keltünk, hogy összeragadtak. Mennyi az esélye, hogy vemhes lett szerintetek? Mi úgy gondoljuk, hogy nem. Ismerősünk meg azt mesélte nála a bírka volt ilyen és annál jöttek a kicsik.

Még mielőtt bárki okoskodni szeretne, havonta jár ide állatorvos a libatömés miatt vele is beszéltünk, ő azt mondja nem valószínű, de a birkás esetre is ezt mondta. Valaki járt már így? Értelmes válaszok érdekelnek, nem a kötekedős és a majd én megmondom neked a frankót bunkó stílus.

Köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: vemhesség, kutya

szept. 11. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg összejött. Beszéljetek az állatorvossal, a legtöbb akkor is ivartalanítja a kutyát, ha már vemhes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 11:13 Privát üzenet

Most ezt jól értem? A kutyának hüvelyelőesése volt és nem vittétek orvoshoz?

És igen, ha párosodtak vemhes lehet.

Vidd el ivartalanítani!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 11:17 Privát üzenet

Lehet igen, lehet nem, 50-50, de akkor fogod pontosan megtudni, amikor már késő. Vidd el ivartalanítani, az nem csak jelenlegi problémákat oldja meg, hanem a továbbiakat is.

A legjobb lenne a kan kutyádat IS ivartalanítani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy havonta jár az állatorvos. Nekünk a fogamzásgátló injekciót ajánlotta. Azért itt érdeklődtem, hogy hajartmar így valaki, leirja a tapasztalatát vagy hogy neki mit ajánlott a doki. Köszönöm a válaszokat. Most is jön mert szállítás lesz hétfőn így majd megint felhozom a témát neki.

# 4/5Időpont szept. 12. 15:23 Privát üzenet
Hú, szerintem keress másik orvost ha szerinte jobb hormoninjekciókkal tömni, mint egyszer megműteni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 15. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vemhes a kutyám?
Egy vemhes kutyának föntről melyik része lesz vastagabb?
Lehet vemhes a kutyám?!
Baja lesz a kutyámnak ha egy kóbor kutyától lett vemhes?
Vemhes a kutyám lassan szülnie kell, körülbelül 1 órája zselé állagú át látszó folyadék jött ki belőle de csak pár csepp. Mit kell tennem?
Vemhes kutya mennyi idő után termel tejet?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!