Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi mennyire tanulékony,...

Mudi mennyire tanulékony, mennyire szeret tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sportkutyát.A mudi tetszett meg nagyon.Imádok kutyákat tanítani és túrázni.Can egy Yorki kutyája anyunak.Aki nagyon szeret tanulni.Sikerült már táncolni tanítani is😂.A mudi mennyire tanulékony?

2019. szept. 11. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mudi keverék. Hihetetlen okos, nagyon gyorsan tanult. 3 hónaposan jött hozzánk, már akkor látszott rajta, hogy okos lesz. Merem állítani okosabb, ügyesebb, mint némelyik kutyaiskolás kutya! Hát írhatnék történeteket, de hosszú lenne. Nagyon szeret tanulni, a szeme állandóan rajtam van, követ minden hová, el se tudnám veszíteni. Az is igaz, ő is szeret tanítani minket, arra amit ő szeretne. Anyukámat remekül betanította, hogy ugatásra kapjon falatot. Ja igen, be nem áll a szája, nagy dumás, hangos. Imádom. Szerelmem.
2019. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nekem abból sem lenne bajom ha nem túl okos,mert a mi yorkink hülyébb mint a föld😂De táncolni virsli falatokkal 1 hét alatt ropta a rasputinra😂Szeretem a kihívásokat.De akkor úgy tűnik ez nem lesz az
2019. szept. 11. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos kutya. 10 éves a mudi kanom. Szeret tanulni, élvezi.
2019. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!