Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon a kutyám csinálta?

Vajon a kutyám csinálta?

Figyelt kérdés
Egy pár hete van 5 nyulunk a kertben. Eddig semmi baj nem volt a kutya nem piszkálta őket. Ki is szöktek egy párszor és sose bántotta őket csak kicsit csipkedte őket meg kergette. Ma viszont kimentem a kertbe és megtaláltam a kutyát egy nyúltetem felett. Teljesen ki volt belezve, a nyúlketrec alá meg egy lyuk volt ásva. Nem értem mi történhetett. Sose csinált még ilyet. Ő áshatta ki és ölhette meg a nyuszit?

2019. szept. 15. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vadászösztön. Mondjuk nem értem miért nem zártad el rendesen a nyulakat. Ha nem a kutya, a napi szintű stressz öli meg őket
2019. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert úgy volt hogy csak ideiglenesen lesznek nálunk egy két napig ezért csak gyorsan rögtönöztünk egy ketrecet nekik. De aztán még azóta se jött értük a gazda
2019. szept. 15. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Huh, na nagy az Isten állatkertje és kicsi a kerítés.


Komolyan, a kutya KERGETTE ÉS CSIPKEDTE a nyulakat, ez vadászat, te nagyon agytröszt.

Pillanatok alatt eldurvul és zsákmány ejtésbe torkollik.

2019. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elképzelhető. Nyúlnál egyébként a kergetés sem tréfa, ugyanis attól is elpusztulhatnak, "szívrohamot" kapnak az ijedtségtől. Egyszer egy kóbor kutya beszabadult a kertünkbe, a nyúlketrecet nem tudta szétszedni, de a benne lévő nyulak elpusztultak az ijedtségtől :(.
2019. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!