Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti beszeltek a kutyatokhoz?

Ti beszeltek a kutyatokhoz?

Figyelt kérdés

En igen :D mindig hazaerek es mar kerdezem is hogy miujsag hogy vagy :D stb.

Meg amikor setalunk akkor is beszelek hozza, ti?


2019. szept. 15. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én a macskámhoz beszélek. :D
2019. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
ja én is szoktam, viszont sétálás közbe már nem.
2019. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. S mindig forgatja a fejét, fülel, mi a téma, miről beszélek hozzá itthon. Séta közben is, pl: "gyere már, ne húzasd magad mert megöllek, megállsz!, ha még egyszer macskaxart zabálsz agyonverlek", stb. Amúgy csendben ballagunk, élvezzük a tájat, nem kommunikálunk folyamatosan :)
2019. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D
2019. szept. 15. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne tenném? :D Néha esküszöm olyan reakciókat kapok tőlük (kettő kutyusunk van), mintha értenék.
2019. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 😊
2019. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Kifejezetten szereti, nyugodtabb tőle.
2019. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én furának tartom amikor látom, hogy valaki beszél a kutyájához. Amikor hazamegyek, el is mondom ezt a macskámnak, és jót nevetünk rajta..


Na jó ez vicc volt.

Én is beszélgetek a macskámmal, sőt veszekszem is vele néha. Én veszekszek, ő meg visszafelselve nyávog nekem.

Bár nem értenek minket, de azt tudják, hogy hozzájuk szólunk..:)

2019. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen. A kutyámhoz is és a macskáimhoz is. Mindegyik visszapofázik. :D
2019. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha otthon vagyunk. Ez amúgy hasznos is. A kutya figyel a gazdájára, és próbálja megérteni mit akar tőle. Ha az ember rendszeresen beszél hozzá, előbb -utóbb elkezd kivenni és megismerni bizonyos szavakat a szövegből. Lényegében magától megtanul néhány szót.


Nálunk például az olyanokat, mint "ki", "be", "vacsora", "séta", "fel", "le", "hol van?", "ki akarsz e menni?" magától tanulta meg, ahogyan beszéltünk hozzá. Már azt is tudja, hogy ő a kutya. Amikor beszélünk róla mindig felfigyel. A beceneveit szintúgy megjegyezte. Az előző kutyánk névről ismert minket. Lehetett neki mondani, hogy "menj Bálinthoz" és odament. Ezért hasznos, ha az ember beszél a kutyához, vagy az ő jelenlétében.

2019. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!