Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ember az aki eladja a...

Milyen ember az aki eladja a 3 éves kutyáját?

Figyelt kérdés

Tudom vannak bizonyos életkörülmények amikor nincs más választás.

De láttam ma egy hirdetést ahol valaki meghirdetett egy 3eves szuka kutyat és az oknak azt írta be hogy fajtaváltás. Hát milyen egy mocskos ember ez!



2019. szept. 16. 21:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En azt gondolom rájött, hogy a másik fajtát jobb pénzért tudná szaporítani.
2019. szept. 16. 21:09
 2/11 anonim válasza:
32%
Én a 10 hetes kis bogyókámat semmi pénzért nem adnám oda senkinek! Nyilván nem szereti a kutyáját igazán.
2019. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén: Miért írtad ki a kérdést? Hogy együtt hőbörögjünk? Attól mi lesz jobb? Gratulálok
2019. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
pénz,pénz,pénz ezért mindenre képes az emberek nagyrész. még az élve nyúzásra is
2019. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk költözés miatt nem viheti a kertes házból a garzonba a nagy mozgásigényű, borjú méretűt.

Vagy rájön, hogy nem bír az őrző-védővel.

Vagy...


Verje agyon?

2019. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
És te mit teszel az ilyen kutyákért a hőbörgésen kívül? Az én kutyámnak ennyi esélyt sem adtak, az utcát járta...
2019. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok esetben akkor szereti igazán azt a kutyát, ha belátja hogy nincs nála jó helye és tovább adja.
2019. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen azért írtam ki hogy lássam mások hogy reagálnak erre a témára. De persze így is megkaptam hogy en vagyok a F...

Hogy en mit tennék a kutyáért?elhoznám de mivel egy 3 éves felnőtt őrző védő kutyáról van szó így meggondolandó mert ha valaki fajtavatás miatt csak úgy eladja a kutyáját az valószínűleg nem szeretettel és odafigyeléssel nevelte.

És gyerek mellé nem hozhatok egy kiszámíthatatlan kutyát.

(Vagy adjak fel egy hirdetést hogy gyerek elvihető mert jobban szeretnek egy kutyat? Ne lőjetek agyon ez egy rossz példa)

Tőlem a barátaim megkérdezték hogy ha valaki oda lépne hozzam az utcán és azt mondaná a helyszínen ad 1 millió eurót a kutyámért oda adnám e? Kapásból ment a válasz hogy nem! Mert a kutya az családtag és szeretjük. Nincs az a pénz amiért oda adnám és en úgy alakítom az életem hogy mindenki velem maradhasson ha esetleg költözni kell.

És ez is a felelős állat tartás része hogy csak olyan állatot veszek amelyiket fel is tudok nevelni és élete végéig együtt lehetünk.

2019. szept. 18. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod, mit hoz az élet. Budapest belvárosában most húzzák ki stabilnak hitt a lakást sokak alól, és nem kapnak cserelakást, pénzt is csak annyit, amennyi csak valahol távol elég egy lyukra, ha itt akarnak maradni, nem elég...
2019. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Kíváncsi lennék, mit tennél bármelyik érintett lakó helyében.

[link]

2019. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!