Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska és kutya összeszoktatása?

Macska és kutya összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 éve lakunk itt az új házban. Van egy lassan egy éves kutyánk és kb. 8 hónapos macskánk. Külön kapnak enni, a kutya be van zárva egy nagyobb helységbe az udvaron, mert mindig mrg kergeti a macskát, meg eszi előle az ételt amit külön a macseknak raktam. Nem is merjük kiengedni a kutyán, csak ha a macska készenlétben van a menekülésre. Tanácsot kérnék, mert örökké nem lehet bezárva legyen a kutya...

2019. szept. 20. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk rászólsz a kutyára/macskára ha olyan dolgot csinálsz amit nem szeretnél?
2019. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kutyát meg kell nevelni: letiltani a macska kergetéséről, illetve a macska táljából való evésről.

Tudatosítani benne, hogy a macska a ti védelmetek alatt áll, és számára tabu.

2019. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rászoltunk már rengetegszer, amikor evett a táljából akkor rá csaptam egy kicsot a seggére meg ellöktem, és mondtam neki, hogy nem szabad. De mintha bokornak mondanám. Semmi realció.
2019. szept. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!