Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ettől nem lesz semmi...

Ugye ettől nem lesz semmi baja a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Nagy a hűség,és szegény 8 hós labradorom nagyon szenved.

A lányom kitalálta,hogy naponta egyszer kétszer a slaggal lelocsolja a kutyust.

A kutya nagyon élvezi,és le is hűl tőle,de ugye nem fog megfázni?


2010. júl. 15. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

reméljük csak nem :) de ha a kutya élvezi nem lehet nagy baj belőle:P


Jó kutyázást további sok-sok éven keresztül (1 kutya nélküli:( , kutyabarát)

2010. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben nem tartom valószínűnek, hogy megfázna, főleg úgy, hogy a csapból jövő víz sem jeges :)

Én is próbálkoztam ilyenekkel, de az én kutyám valahogy nem bírja a locsolást, pedig ő is nagyon szenved, folyton liheg:)

2010. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeket kergetni és megkötni kell, hogy a kerti zuhannyal le tudjam őket mosdatni, de amikor az a fiút megfürdetem és a lány következik, akkor a fiú jön oda, hogy akarja még. Először megijed, utána szeretné tovább. :D
2010. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-az
2010. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
inkább rakjatok ki neki egy gyerekkádat .. a nagyon hideg víztöl ami a slagból jön tüdögyulladást is kaphat
2010. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem lesz semmi baja:)

Labradorom nagyon élvezi a vizet,esténként a kertet is alig lehet meglocsolni,mert folyton odajön,és ugrál összevissza.

2010. júl. 15. 11:28
 7/9 Doruss ***** válasza:

Tíz éves volt a kutyám amikor elpusztult május végén :(.

Tíz éven keresztül mindig locsolgattuk mikor meleg volt, este nem lehetett locsolni tőle mert mindig odaugrált, harapdálta a vizet végig.

Egyébként az is jó megoldás ha valami nagyobb lavórt vagy teknőt/kádat kiraksz neki, és amikor nem locsolod, valamennyire ott is lehűtheti magát.

2010. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rakjatok ki egy kis vizet az udvarra amiben megmártózhat. Ott éri majd a víz a testét ahol a kutya akarja. De a slaggal lecsapatni is nagyon jót tesz neki. ha látod, hogy élvezi semmi baj nem lehet belőle.
2010. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hátha nem jéghideg kútvízzel locsoljátok, akkor nem lesz semmi baja.

Kánikulában is lehet tüdőgyulladást kapni a hirtelen bevitt nagyon hideg dolgoktól.

A gyerekkád vagy lavór tényleg jó ötlet, abban fel is melegszik a víz langyosra.

Még 40 fokban is a strandokon 18-22C-os a víz a medencékben.

2010. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!