Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van biztosítás kötve a...

Akinek van biztosítás kötve a kutyájára az tudna ajánlani, hogy hol érdemes?

Figyelt kérdés
a biztosítást orvosoknál is meglehet kötni vagy csak internetes oldalakon?

2019. szept. 24. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Önálló kutya és macska biztosítása csak az aegon-nál van.

Általában a lakásbiztosítások mellé lehet erre kiegészítő biztosítást kötni.

2019. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, én az aegon-nál kötöttem a kutyámra. Még nem volt rá szerencsére szükség, igaz, csak fél éve van még a biztosítás (1 éves a kutyám, fél éves kortól lehet kötni).
2019. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lakásbiztosításom mellé van kisállat biztosításom (Generali). Még nem hallottam, hogy orvosnál lehet kötni, de semmi sem kizárt. Ha van időd, akkor nézegesd a nagyobb biztosítók ajánlatai, de egy alkusz céggel talán jobban járnál.
2019. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van biztosításom a Generalinál. Arra jó, hogy amikor pl a fülét kellett a kutyának vizsgálni, kezelni, 70 ezret megkaptam szinte azonnal. Előtte két évvel egy más fajta kezelésre , ami 12 ezerbe került, szintén azonnal megkaptam a pénzt. Aztán szembesültem azzal, egy fajta betegségre csak egyszer fizet,// Pl a füle // keresgélni kezdtem. Amely ajánlatokat végig néztem,sok-sok "kivétel, amikor nem fizet" találkoztam.

Az ember azt gondolná, jön egy nagyobb baj, ami több százezer forintba kerül, akkor ott a biztosítás. Nos, ilyen biztosításra még nem bukkantam.

2019. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha végzel egy gyors fejszámolást, akkor jobban jársz, ha havonta félreteszel X összeget a kutyára. Én a Generali-nál akartam kötni egyet, de baj esetén csak egy kevés százalékát állják annak, amit befizettem, kb egy nagyobb műtétnél az orvosi költségek felét sem fedezi.


Én épp ezért csináltam egy "kutya" borítékot és abban félreteszek havonta valamennyit, így tudom majd fedezni a nagyobb költségeket is.

2019. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aegonnál van lakásbiztosításhoz kötve. Bármi baj van, 80 ezerig állja a biztosító.
2019. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ez az, hogy 80 ezerig állja. Ennek a többszörösét kifizeted az évek alatt és egy komolyabb műtétet már nem fedez. Jobban jársz, ha félreteszed. Nekem a kutya műtétje 150-nél állt meg, ezért is kérdeztem rá a Generali-nál a biztosításra.


Jobban kijövök anyagilag, ha itthon gyűjtök ingyen.

2019. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az Aegonnál láttam külön, máshol lakásbiztosítással kombinálva. Mivel lakásom előbb lett, mint kutyám, és a lakáshitel lejártáig nem akarom már módosítani a lakásbiztosítást, mert az a hitelnél is macera, ezért nekem csak az Aegon jött szóba. Én online kötöttem.
2019. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobban jársz, ha elkülönítesz havonta valamennyit kutyaalapba magadnak.
2019. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!