Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám ránevelni a...

Hogy tudnám ránevelni a sétáltatásra a kutyám? (9éves puli)

Figyelt kérdés
Kiskorában mindig csak akkor adtunk rá nyakörvet,mikor vittük oltásra,ezért utána már mindig félt tőle.Aztán teltek az évek és addig halogattuk a dolgot míg ennyi idős nem lett végül.9éves kutyát rá lehetne valahogy venni erre?
2010. júl. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
raksz rá hámot és viszed...
2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Kiskorában megjegyezte, hogy nem jó. Szerintem nem sokat tudtok vele tenni.

A pulik egyébként is utálják a nyakörvet, nekik a nagy udvaron való szaladgálás a jó. Egyébként eredetileg pásztorkutya, vérében van a szabadság.

2010. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Persze, sosem késő. Én azt ajánlanám, hogy elősször add oda neki mutatóba. Kis játék a pórázzal és olyankor sok jutalom falat, hogy a pórázt pozitív dolognak vegyek. Aztán már pár nap elteltével rá lehet adni, de hagyni, hogy húzza maga után, játszon, ismerkedjen vele és utána ha ez már megvan akkor elindulni pár kört tenni és folyamatosan jutalom falatot adni neki.


Kitartással és türelemmel menni fog. Sok sikert. :)

2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.

Egy 9 éves puli kutyánál már ilyenekkel nem sokra lehet menni. Egy 9 éves puli már nem foglalkozik játékkal meg jutalomfalatokkal. A pulik nem zsebkutyák...


Volt már pár puli kutyám, mielőtt valaki leszólna. Szakértő lettem, kedvenc fajtám.

2010. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

igaza van a második válaszolónak :)

az én kutyám is utálja a nyakörvet és a pórázt!

de olyan ragszkodó h a nélkül és jön mellettem:)

2010. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!