Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látok beagle-t (vagy...

Csak én látok beagle-t (vagy más hasonló fajtát) ebben a "csivavá"-ban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy ti mit láttok még ebben a "fajtatiszta" kutyában!

[link]


2010. júl. 15. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ellenőrizd már a linket, mert nekem nem jött be a kép.
2010. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem se,bár lehet lejárt
2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajna nekem se.
2010. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem se=(
2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Hát csivava 15 ezerért? Előfordulhat, hogy valamelyik felmenőjében volt Beagle. 15 ezerért fajtatiszta kutya nincs. Max szaporítótól.
2010. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez beagle-csivava keverék ez tuti!ugyhogy jól megszívtad sajna :( 15 ezerért nincs fajtatiszta kutya csak fajtiszta vagyis keverék!SZAPORIÍTOTT kutya szegényke.de azért nehogy eldobd avgy valami ugyanugy szeresd,tiszteld mint a fajtatisztát !jó kutyázást,nem szaporitótól kellett volna venni mert beteg,idegrendszeri baja is lehet!jobban jártál volna tenyésztővel!
2010. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tuti beagle keverék,15 000 fajtiszta kutya nincs.Amúgy sztem nem vette meg a kérdező,csak kíváncsi.
2010. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
NE vegyél ceglédbercelről kiskutyát. Mi tavaly vettünk 50ezer forintért egy csivavát onnan, nem voltunk körültekintőek, nem tudtuk, hogy léteznek kutyát szaporító emberek. Odamentünk, a telken kb. 30 fajta kutya volt, nem viccelek, a csivik is egy nagyon kicsi bódéba zárva, de amikor megláttam, nem tudtam ott hagyni. A kutyát hiába fürdettem, még egy hónapig jó büdös volt, mint maga az a telek. Ez a kiskutya sajnos 11 hónaposan meghalt, öröklött betegsége volt. Ne vágjon át a hölgy kedvessége. Nagyon fájt a kutyus elvesztése. Azóta tenyészőtől vettünk kutyát, most 4 hónapos..............
2010. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:

azon gondolkodom, hogy Ceglédbercel a szaporítók fellegvára, vagy egy helyről van az összes hirdetés?

Legalább 10 fajta hirdetését láttam már onnan. Persze mind az expresszen, és mind tk. nélkül.

Vagy lehet, hogy mindig olyan fajtának hirdeti, amire épp kicsit hasonlít?

2010. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

35 dekás csivit,ami fajtiszta egy tenyésztő,még szaporító sem ad oda 15ezerért.De ez a kiskutya több lesz,mint 2 kiló az tuti.Aranyos kiskutya,szeretgetni nagyon jó,ha egy kedvencet,"családtagot"szeretnél.

Ha még nem vetted meg,de esetleg gondolkozol rajta,akkor mondd meg a tenyésztőnek,hogy engedjen az árból.Nyár van,és ilyenkor nem könnyű kiskutyát eladni,még a külföldi felvásárlóknak sem.Ezért örűl,ha szabadul a kicsitől.

2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!