Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehet barátokat...

Mennyire lehet barátokat szerezni egy kutyaiskolában?

Figyelt kérdés

Kissé üres most az életem, csak kötelességek teljesítéséből és kutyázásból áll. De még ez is csak pár óra utána ülök a gép előtt. :( Év közben ugyanez van csak még iskola is.

De nemsokára elkezdünk kutyaiskolába járni végre és reméltem hogy ott találok barátokat. Ti szereztetek ott barátokat?

A másik meg az hogy ez mennyire tölti ki az életet? Mert így felsorolásra, hogy iskola, kutya, barátok, feladatok, elég kevésnek hangzik, nem tudom a valóságban milyen... Eddig mindig csak iskolai barátaim voltak, meg a család, de mióta nagyobb vagyok azt már nem igénylem.


2010. júl. 15. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha jó a társaság, nem húz haza a kutyás, ahogy kész a munka. Ott maradnak, akár órákig. Beszélgetnek, netán figyelnek a másikra, közös programokat szerveznek.A jó iskolában nem csak a kutyák miatt járnak, hanem a társaságért is.

Remélem, megtalálod az igazit!:))

2010. júl. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!