Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan szoktattátok rá a...

Ti hogyan szoktattátok rá a kölyökkutyátokat, hogy a kert egy bizonyos részén végezze a dolgát, és ne mondjuk az ajtó elé vagy a teraszra?

Figyelt kérdés
4 hónapos labrador kiskutyáról van szól, nemrég került hozzánk, és egyszerűen semmilyen módszerrel nem sikerül rávenni, hogy ne az orrunk alá kakiljon. Van valakinek valami bevált trükkje?

2019. szept. 29. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van. Napi 5 séta, kölyökkorban több. Szívesen!
2019. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az különböző oltások után két hétig nem szabad sétálni vinni, vagy más kutyák közé. Arról nem beszélve, hogy a dolog általában éjjel történik, amikor alszunk, tehát nem tudok mit kezdeni vele. Reggel ér csak a meglepetés.
2019. szept. 29. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták ajánlani, hogy hordd egy kupacba a terméket oda, ahova szeretnéd, hogy később a dolgát végezze (nekünk nem vált be, de elvileg hatásos).
2019. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

4 hónapos, már készen kéne lennie az oltási sorának. A veszettséget 16 hetesen adják, együtt a 4. Kombival. Akkor már nyugodtan viheted ki, mivel elvileg a 3. Komi utan két héttel (tehát a 4. + veszettség beadatásakor) már védett a kutya.


Mit adsz neki enni? A kölyöktápok után általában azonnal ürítenek a kicsik. Ugye eleve ilyen korban még 4szer kap enni. Tehát: adsz reggel 7kor- utána séta. Adsz 11kor - utána séta, adsz 4kor-seta és adaz 8kor-utsna séta. Ha sste 8 korul kakil, akkor ki fogja birni elobb-utobb.

2019. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dolgozó ember, hogy a fenébe sétáltatja napi négy ötször?
2019. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 ezen én is elgondolkodtam. Nem tudom ki írta hogy napi 5 séta, de lehetőleg több, de aki csinál is valamit az életben, annak ez kivitelezhetetlen.
2019. okt. 7. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Én sem tudtam hamarabb kivinni,mert ahonnan hoztam szartak az oltására.Közel 4 hónaposan csak 2 oltása volt...5 hósan vihettem ki először.

Mi a kakit oda tettük ahová szeretnénk hogy járjon,illetve oda visszük a kutyát. Nem kiengedem aztán hagy szóljon,hanem oda viszem. Bár nekünk inkább benti kutya de amíg nem szokta meg célzottan indultam vele a kert hátsó részébe. Ha el akart ,menni visszahívtam és dícsértem ha jó helyre kakált. 90% oda megy már. Esőbe pl közelebb mert se ő se mi nem akarunk nyakig sárosak lenni. Szóval 2 helye van ahová jár. Most 6 hónapos.

2019. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!