Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülye kérdés, de mit látsz,...

Hülye kérdés, de mit látsz, ha fázik a kutya lába, mit csinál? Én még konkrétan nem láttam olyat (pedig az egyik kutya talpa néhol még szőrhiányos is az ujjai közt) Komoly "tapasztalásokat" kérnék, ha lehet.

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy hideg a lába ugye...

2019. szept. 29. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinál semmit, az enyém legalábbis nem.

Annyi, hogy ha télen, hóba/jégen megy akkor kivörösödik a talppárnája, gondolom ilyenkor fázik, de semmi egyebet nem csinál.

2019. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém télen azt csinálja amikor hó is van, hogy elkezd bicegni és felemeli a lábát amelyik annyira fázik. Egész egyszerűen annyira átfagynak a lábai hogy nem tud járni egy idő után. Ilyenkor kénytelen vagyok felvenni és vinni hazáig.
2019. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emelgeti a lábát és/vagy lecsapott farokkal jön így jelezve, hogy már nem élvezi a sétát.
2019. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Emeli a lábát, rosszabb esetben be is görcsöl neki. Ezért kap hóban gumicipőt. Lehet lepontozni. A kutya sírva esik össze a hóban 2 perc séta után...
2019. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért kellene lepontozni? Külföldön sok helyen csak abban vannak télen a kutyák, hát lefagy a talpuk.
2019. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azt hiszik, hogy gyerekként kezelem és divatmajom vagyok. Alapból a fajtája miatt (csivava), hát ha még meglátják rajta a kabátot meg a cipőt.
2019. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amstaffom van es mindig adok ra telen pilcsit vagy kabatot!!!! Igy nem fazik.
2019. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
42%
Nem tudom milyen kutyáitok vannak, de én itt falun még nem láttam olyat, hogy egy kutyára csizmát húznak. Az enyéim külön élvezik is a havat, nagyokat ugrándoznak benne.
2019. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tacskó keverék kutyám van, élvezi a havat meg minden de egy idő után konkrétan jeges lesz a mancsa és nem bír lépni.
2019. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig New Yorkban azt láttam (decemberben) hogy még a német juhász rendőrkutya tappancsait is védik valami cipőféleséggel.
2019. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!