Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hete a kutyámnak agyvérzés...

Pár hete a kutyámnak agyvérzése volt! Most 3 hét után a szteroidtól, hány egyfolytába, amiben vér is van 1-2 csepp. Mit alkalmaztok erre az esetre?

Figyelt kérdés
Felírtak neki 3 nap infúziós kezelés után,medrolt amit 5 napig 2 szemet,5 napig 1 szemet ,majd 5 napig fél szemet,hozzá ludea gyomorvédőt és szükség esetén ha még szédűl fél szem notropilt(amit már nem szed),tegnap óta hány és vér is található a hányásban,felhívtam az állatorvost aki azt javasoéta,hogy továbbra is adjam neki a gyomorvédőt!El fog múlni,mert jelenleg még a májkrémes kenyér puha belseje sem marad bent,a főtt rízs is kijön,mit adjak emni neki,nem tudom mi lenne a jó,nektek mi vált be?

2019. szept. 30. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress másik állatorvost.
2019. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik orvos is gyomorvédőt ajánlott!Én arra lennék kíváncsi,hogy kinek milyen diéta vált be arra az esetre amikor a gyógyszer kimarta a kutya gyomrát!
2019. szept. 30. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan használják a Normafloret.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a normaflort de arra azt mondták az csak a bélflórákra jó,nem igazán a gyomorra!De közben én este csináltam neki kamillát amit kihűtve itattam vele amitől már este nem hányt és amit evett az benne maradt,remélem benne is fog!Egyenlőre csak levest adok neki főt apróra darabolt csirkemellel és krumplival,de csak keveset kap és többször
2019. okt. 1. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!