Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereti a kutyajat ez a...

Szereti a kutyajat ez a gazda? Lakasbol kennelbe vagy lehet valtozas?

Figyelt kérdés

A szomszedunk lányának (17) 4 éve van kutyája, első évben imádta, de sokszor láttam, hogy "gyömöszöli" a kutya meg morog és vicsorít olyankor. Aztán ahogy középsuliba ment, már nem járt el vele csak nagyon rövid sétákra (az ablakunk alatt pisiltette, kakiltatta szóltam is érte). A kutya több embert megtámdott, de sose rakott rá szajkosarat. Hétvégente mindig a szüleire hagyta a kutyáját. Aztán összeveszett velük és elment a testvéréhez, de a kutyát itthagyta. Most mesélte az apja, hogy a kutyát porszívózta, bár az olyankor morgott és ugatott, meg nem volt hajlandó takarítani, gondozni őt. Két hónapig rá se nézett a kutyájára. Most azonban elszállította a testvéréhez, ahol kennelben lesz kinti kutyaként, de azt mesélte a szomszédom, hogy ki is engedik egy nagy telekre majd. Egyelőre a kutya magányosan van ott, építkeznek és nem lakható a ház még hetekig.

Ez a lány szereti a kutyáját? Nem provokáció akar lenni, csak nekem sose volt kutyám pont azért, mert úgy képzeltem sose bíznám másra, a társam lenne, tanítanám, kényeztetném és csak az iskola vagy munka idejére hagynám otthon.

Azon elmélkedtem, ha itt alig 10 percet sétált vele, akkor ott vajon mennyit fog vele foglalkozni, ha már sétálni se kell vinnie. (Tudom semmi közöm hozzá, csak érdekel.)


2019. szept. 30. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Normális, hogy ilyen szinten vájkálsz a szomszédaid életében? :D
2019. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti. Azt hiszem, ez egyértelmű.
2019. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szereti vagy kötődne hozzá.

Kellett neki, mert milyen cuki, jajj de édi, de amint rájött, hogy foglalkozni is kellene vele, nemcsak a sarokban hagyni, aztán lesz majd valami, onnantól kezdve megunta.

2019. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es unatkozo nyugger vagyok, majdnem megharapott a kutya, kulonben is utalok mindenkit es egesz nap azt nezem az ablakbol kibe kothetek bele:-D. (Gondolkozz nem feltetlenul a szomszed vagyok csak jobb elkerulni az ismerosoket itt (es a rokonokat is)) ;-D
2019. okt. 1. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
A szomszedom ma dicsekedett mennyire jó fej lánya minden nap még sétálni is viszi egy erdőbe a telek mellett a kutyáját. A lányát a testvére fuvarozza ki minden nap iskola után. A szomszédomnak csak halkan megjegyeztem, könnyű így bezzeg amikor itt kellett sétálni vinnie, akkor az fájt neki. A szomszédom erre témát váltott.
2019. okt. 1. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól van meggyőztél kérdező! Nem kötekedek! :D

(Első válaszoló vagyok)

2019. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: pacsi! :-)
2019. okt. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!