Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadtam egy kutyust...

Örökbe fogadtam egy kutyust és egyfolytában megy a hasa mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt hoztam el és azóta megy a hasa és véres is és tudom, hogy nem a változástól mert ugyan azt kapja enni amit a menhelyen is. Tesóm és anya már annyira ki vannak akadva, hogy azt mondták, hogy visszaadják. Hiába megyek el vele naponta 3-4 alkalommal sétálni és még éjszaka is egyszer így is bepiszkít. Benti kutyának hoztuk el, de így sajnos kint kell aludnia ami nem a legjobb mert látom, hogy fázik. Lehetséges, hogy giardiás vagy valami más? Jövő hétre kaptam időpontot az állatorvostól, de anya egyre türelmetlenebb.

2019. szept. 30. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nocsak, regiszráltál új névvel, ahelyett, hogy azt a nyomorult szaporítós francia bulldog kölyköt végre elvinnéd az állatorvoshoz? NEM SZÉGYELLED MAGAD?! És ne gyere azzal, hogy nem tudod miről van szó!
2019. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kérlek azonnal vidd el orvoshoz, nem várd meg a jövőhetet! Ha véreset piszkít ott már nagyon nagy a baj!! Életveszélyben lehet a kiskutya, ne nézd tétlenül ahogy szenved...
2019. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Gondolkodj el azon, hogy ha te napokig véreset f*snál, akkor megelégednél azzal hogy majd a jövő héten rádnéz a doki?

Menj oda a rendelésre már ma, várd ki a sort, ez súlyos betegség is lehet.


Az én kutyámnak pl koronavírus fertőzése volt tavaly és attól fosott véreset, egy ilyen kicsi kölyök ebbe bele is pusztulhat kezelés nélkül.


Nem értem mit akarsz ezzel a kérdésözönnel, csak kamuzol? Ezesetben tartalmasabb életet kívánok.

2019. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy jövő hétre kaptál időpontot? Egy vizsgálatra nem szokás időpontot kérni, bemész, kivárod a sorodat, majd bementek a dokihoz és megvizsgálja a kutyát. Ilyen egyszerű. Ha anyád annyira türelmetlen, emelje fel szépen a sejhajt, és menjetek el a legközelebbi állatorvoshoz.
2019. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Ilyet esetben azonnal, sürgősen állatorvoshoz kell vinni a kutyát, nem időpontot kérni!

Tehát tedd ezt, most!

2019. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvos sos-ben , nem a jövő héten. Az se biztos, hogy megéri. Komolyan minek az ilyen embernek bármilyen állat?
2019. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem tudom miről beszélsz. A kutya nem francia bulldog hanem egy agár keverék. És már több mint 2 éve regisztrálva vagyok az oldalon.


És nemrég hívtam fel az állatorvost és fél óra mulva megyek a kutyával.

2019. szept. 30. 16:31
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez parvo valószínűleg.... Vagy valami más súlyos betegség..
2019. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Emberek, ő nem a franciabulldogos, aki nem hajlandó orvoshoz vinni a kutyát.

Az időpont pedig valós dolog, sok állatorvosnál már nincs mód csak besétálni az utcáról.

Max ha komoly a dolog, szorítanak neki helyet azonnal, de egy általános vizsgálatra, oltásra akár heteket is váratnak. Szerencsére egyre többen veszik komolyan az állatok orvosi ellátását, így le vannak terhelve a jó orvosok. A mienk csak szerdán és szombaton nem rendel, de bármikor hívható, ha kell, házhoz jön, vagy a rendelőben látja el az állatot, ha szükséges.

Egy hónapja kértem ivartalanításra időpontot, csütörtökön vihetem a kissrácot. De inkább kivárom, mint egy hentesre bízzam a kiskedvencem.

2019. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!