Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász/malinos mixet jó...

Német juhász/malinos mixet jó helyről hol találnék?

Figyelt kérdés
A keverékek genetikailag stabilabbak. De egy jó őrző védő kutyát szeretnék, IGPre, engedelmesre, munkára. Ilyen szempontból tanácstalan vagyok

2019. okt. 1. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk az USA-ban vannak munkára ilyen tenyésztők?
2019. okt. 1. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Usában? Tőlünk is viszik ki a fiatal mixeket dolgozni:)
2019. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg nem tudod hogy honnan érdemes vinni? Beléptem pár magyar fb csoportba de 1-2 hirdetés nem épp bizalomgerjesztő
2019. okt. 1. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D van 1 malim, meg egy németjuhászom, akik idősek. Én is mixet keresek már FÉL ÉVE és alapos utánajárások, konzultációk után merem állítani, hogy sehonnan.

Én a munkavonalas németjuhász mellett döntöttem inkább.

2019. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat is láttam már, hogy rendőrök árulták őket. Vagyis ők rendőröknek hirdették magukat,hogy az alomból a legígéretesebbnek látszókat ki választották a többit eladtják.


Ilyet igazából még én sem nagyon találtam rajtuk kívül és a tényleg agyon szaporítót ideg gyenge egyedek közül.


Szerintem egy jó neves tenyésztőtől származó Mali vagy németjuhász is genetikailag stabil.

Én németjuhászból a cseh kenneleket tudom ajánlani de azoknak a kutyáknak az áruk is meg van.

2019. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tíz éves voltam, amikor az első kutyámat keresték a szüleim, hogy honnan legyen, és nagyapám talált egy mixeket áruló jóembert, aki minden kérdés nélkül adott volna nekünk kutyát. Egy tíz éves gyereknek. Ez szerintem beszédes.


Egyébként nem tudom, mennyire akarsz komolyan sportolni a kutyával, de a fajtamentésnél is szoktam látni fél éves körüli mixeket, én vetnék rájuk egy pillantást. Vagy ha fel tudod mérni egy kölyök jellemét és képességeit, akkor egyéb menhelyeken is sokszor vannak ilyen típusú kutyák.

2019. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. akkor lehet jobban járok egy fajtatiszta német juhásszal
2019. okt. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!