Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrökbe szeretnék fogadni egy...

Tsubaki126 kérdése:

Őrökbe szeretnék fogadni egy akita kutyát. Mennyire érdemes?

Figyelt kérdés
Menhelyen találtam egy szép akita kutyát (kisfiú) 1 év körüli.. azt szeretném ha őrizné a telket bizonyos okok miatt.. neveltetésre bőven lenne időm.. merjem örökbe fogadni a kutyust?

2019. okt. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutyás tapasztalatod van? Mennyit tudsz az akita belső tulajdonságairól? Mit tudsz erről a kutyáról, miért került menhelyre?
2019. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bőre betegsége volt szegénynek egy év alatt szépen rendbe jött ,sok blogot olvastam a fajtáról.. azt hogy mennyire tudnak hűségesek lenni jól ki szoktam jönni kutyákkal.. páromnak van egy jack russel kutyájuk nagyon el van kényeztetve.. nem fogad szót egyik gazdájának sem.. én elkezdtem vele foglalkozni.. szóval elértem azt a kutyánál hogy rám egyátalán nem morog szó nélkül hagyja hogy megkössem ha sétáltatom nálam szépen rendezetten sétál mellettem míg párom vissza se tudja fogni. Szót fogad nekem. Időm bőven lenne munka után gondoskodni a kutyáról nagy a kert szóval helye lenne.. nem lenne más kutyákkal más állatom nincs..
2019. okt. 4. 13:12
 3/5 A kérdező kommentje:
sokat vagyok állatokkal körülvéve kb 4 éve nincs kutyám de német juhászokkal nőttem fel
2019. okt. 4. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj és nézd meg. :)
2019. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Fogabb lrokbe.

Egy kutyat inkabb befogadok elettarsnak,mint egy embert. :)

2019. okt. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!