Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak nem baj ha minden...

Kutyámnak nem baj ha minden nap keverek a tápjához halat?

Figyelt kérdés

[link]


Általában ezt a fajtát szoktam.


2019. okt. 4. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak így eszi meg a tápot.
2019. okt. 4. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az nem baj ha kevesz hozzá de az már igen hogy válogat.
2019. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A hal nem rossz nekik, úgy tudom. Viszont a válogatásnak több oka lehet.


A mostani tápot az enyém sem szívesen eszi, ezért nála is trükközök, beraktam jutifalatos labdába, úgy elcsipegeti darabonként. De tudom, hogy ezt miért nem eszi szívesen. Az enyém kistestű, 10kg körüli kutya. Vettem az egyik tápmárkából próbacsomagot, ami többféle táp kis kiszerelését tartalmazta. 2 csomag egész jó méretű, a harmadik nagyobb szemű, ezt nehezebben rágja, így nem is szeret rendes kajaként bíbelődni vele, játéknak viszont tetszik neki. Illetve még amikor összekevertem valami nedves kajával (húsleves, nedves táp), akkor is megette, mert az meg felpuhította egy kicsit, és könnyebben el tudta rágni. Kidobni nem akarom, ha már megvettem, úgyhogy ha jutifalatként megeszi a labdából szemenként, vagy ha felpuhítom nedvessel, az jó, aztán ezt a típust nem fogom venni, csak ezt nem tudtam, hogy ez nagyobb szemű, mikor megvettem, nem volt benne a tájékoztatóban.


Lehet ilyen ok is, hogy egy kutya nem szívesen eszi az adott tápot, mert rossz méretű számára, aztán lehet betegség tünete is, lehet a táp is rossz, amit ő érez, te meg nem veszed észre (kutyatáppal még nem, de madaraim is vannak, és nekik szánt csemegerúddal már jártam úgy, hogy vettem egy zárt dobozost, és penészes volt, de dobozon keresztül nem látszott, és dátum szerint még jónak kellett volna lennie, egyből ment a kukába), aztán persze az is lehet, hogy téged akar szívatni, de előbb ki kellene zárni a többi eshetőséget, nem jó, ha válogat.

2019. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én kutyám kiskora óta ilyen. És ott kell állni mellette amíg megeszi.

Többféle tápot próbáltam már.

Csirke allergiás, sok választási lehetőség nincs. Kapott drága tápot olcsót is, jobb, roszabb minőségűt is.

Anyukám régebben maradékot adott neki a táphoz sunyiban.., arról letiltottam.

2019. okt. 5. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!