Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Miért van Paris Hilton kutyájának állandóan kint a nyelve?

https://www.youtube.com/watch?v=DiY7foXva7c

okt. 9. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg azért, mert egy szapis idegroncs.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 9. 16:46 Privát üzenet

Egy 8000 dolláros csivava bizonyára szapis. :-D

Amúgy én most rákerestem, van róla olyan kép, amin nincs kint a nyelve, de lehet, hogy ez is csak egy ilyen elrontott tenyésztés eredménye, mint más fajtáknál például a nyomott orr.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 9. 19:59 Privát üzenet

Idősebb leginkább fogukat elvesztő kutyáknál figyelhető meg a nyelv kint léte.

Csivik jó részének rosszak a fogai,mert nem rágnak annyit, túl apró szemű táppal etetik őket vagy csak konzervvel így idő után a fogkő miatt kirohad konkrétan, bár Paris hiltonnak lenne pénze a kutyája fogát rendben tartani,de ismerek pénzes gazdikat,akiknek a kutyájnak rohad a szeme a csipától,fogkövesek és több napos száradt szar csimbókok vannak a fenekére tapadva. Szóval a gazdagság se jelenti azt hogy valaki jól is tartja az állatait.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 9. 20:09 Privát üzenet
Jaa és pluszban vannak kistestűek akiknek az átlagnál hosszabb a nyelvük és nem tudják bent tartni

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 9. 20:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én olyat olvastam a videója kommentszekciójában , hogy down kóros.

# 5/5Időpont okt. 9. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyám miért akarja állandóan hogy a hasát vakarjam neki?
Miért csinálom azt, hogy állandóan beképzelem, hogy a kutyám beteg és rosszul is vagyok miatta?
Miért szívatja állandóan a kutyánk a macskáinkat?
Állandóan ugat?
A kutyusomnak kiderült, hogy légcsőszűkülete van.4 orvos is azt mondta, hogy ne aggódjak miatta mert egyáltalán nem súlyos de én mégis állandóan ezen idegeskedek. Valakinek vélemény?
Mennyire van rossz hatással a kutyára, ha séta közben barátom előttünk megy és sietteti állandóan? Azért akar futni mindenki után?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!