Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Egy 5éves szuka rottweiler és egy pár hónapos kan tacskó kiskutya összeszoktatása?

Van egy 5éves szuka rottweilerunk és a napokban hoztunk oda egy kan tacskó kiskutyát, hogyan szoktassam oket ossze? A rotink mar több kutyat is "kinyírt" de mindegyik szuka volt. Felek hogy ez történik, vagy esetleg a masik rossz véglet, hogy elhanyagolva fogja magat erezni, depressziós lesz.

okt. 9. 16:41  Privát üzenet  

A válaszok

Első körben talán meg kellett volna nevelni azt a rotit mielőtt másik kutyát visztek oda. Főleg, hogy "már több kutyát is "kinyírt".

Kérdésedre a válasz benne volt a fenti szövegemben is: Neveléssel. Ami nektek nemigen megy ahogy le is írtad, szóval irány a kutyaiskola. Mindkettővel.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont okt. 9. 16:45 Privát üzenet

Első vagyok.

Ja, és ivartalanítsatok mindenkit, de főleg a szukát.

# 2/9Időpont okt. 9. 16:45 Privát üzenet
Nem privátban kell verni a nyálunkat kedves, hanem megfogadni a tanácsokat, mielőtt még több kutyát nyírtok ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont okt. 9. 16:49 Privát üzenet
Ahogy én is leírtam neked, hogy a "kioktatásomban" ott volt a segítség, ha nem sikerült felfogni akkor nem velem van a gond. Vagy milyen segítséget vársz? Neveljem meg helyetted a kutyádat? Esetleg helyetted gondolkozzak?

# 4/9Időpont okt. 9. 16:55 Privát üzenet
Mielőtt hazahozod a kölyköt kellett volna elgondolkodni! Például megnézni, hogy hogy reagál rá semleges területen, utána nálatok úgy, hogy nem érintkeznek.. Felelőtlenség így kutyát odavinni!

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont okt. 9. 16:59 Privát üzenet
a roti az azonos neműekkel domináns fajta,ilyen alapon a kan kutyusnak kevesebb a félnivalója. az előttem szólónak pedig igaza van,kérdéses a hozzáértésed a kutyatartáshoz finoman szólva. foglalkozni kell vele,erősen szükséges.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont okt. 9. 17:00 Privát üzenet
11. Nem a kutya veszélyes, hanem a gazdája...

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont okt. 9. 19:17 Privát üzenet
Attól, hogy törölteted a nem tetsző válaszokat, attól még egy idióta állatkínzó maradsz...

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont okt. 10. 17:30 Privát üzenet
Semmi gond, töröltesse. Én is jelentettem az ő utolsó két hozzászólását, de úgy látom a többi is erősen kifogásolhatónak lett ítélve. Nem csodálkozom.

# 9/9Időpont okt. 10. 18:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heló 5 napja van nálunk egy két hónapos rottweiler kölyök. Sokat alszik ha játszom vele a játékját ha elkapja egyből a pad alá bújik vele, ez normális? Nevére még nem hallgat ha...
Rottweiler tulajdonosok, tudnátok segíteni adni pár jótanácsot?
Mit jelent az irányító személyiség?
Rottweilert szeretnék vásárolni, van pár jótanácsotok?
Milyen idős korában tanítható legjobban a Rottweiler?
A kiskutyám miért morog rám?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!