Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Sajnos vissza kell vinnem a kutyusomat a menhelyre, de nem tudom megoldani a szallitasat mit tegyek?

A menhellyel mar beszeltem vagyis a kapcsolattartokkal, de ok azt mondtak hogy talaljak valakit akivel vissza tudom juttatni a kutyust, de nincs senki akit megkerhetnek. Tudtok valami megoldast? (Dunakeszirol kellene a diosd melle szallitani a kutyust)

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, menhely, szállítás

okt. 9. 19:52  Privát üzenet  

A válaszok
Melyik menhely?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 20:10 Privát üzenet
Esetleg ők tudnak segíteni: [link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 9. 20:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kutyasegélyszolgálat, Vegera menhelye

# 3/4Időpont okt. 10. 10:31 Privát üzenet
Azt esetleg elmondod, mi a gond a kutyával? Privátban is lehet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 11:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1éves szuka,4kg-os kutyusomat ma este 7:15-kor ivartalanították.8:15-kor hoztuk haza, azóta kb 5percet volt éber, de azóta is csak fekszik. Hány óra múlva kellene megébrednie?
Golden Retriever kutyusomat hogyan fogyasszam le?
Hogyan tudnám a szüleimet lebeszélni arról hogy kiheréltessék a kutyusomat?
Hogyan szoktassam le a yorki kutyusomat erről?
Véletlenül "odacsuktam" a kutyusomat. Röntgeneztessem meg?
Angliaba szeretnem vinni magammal a kutyusomat, azoktol szeretnek infot kapni akik mar vittek ki angliaba autoval vagy repulovel kistermetu kutyat, van’e meg karanten vagy nincs,...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!