Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ízület szempontjából melyik...

Ízület szempontjából melyik táp a jobb?

Figyelt kérdés

Josera festival, vagy a Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato?


A joserában zöldkagyló kivonat van, a másikban rákból származó glükozamin. És még egy kérdésem lenne, a krumplitól (mivel nem hasznosul) szerintetek nem fog fogyni a kutyám?


Még annyit hozzáfűznék, hogy eddig festivált kapott, eléggé válogatós, de ezt szerette. Viszont most hétvégére elfogyott a tápja és vettem 1 kilót a halas britből, amíg megjön a másik, ma rendelném meg. Viszont nagyon ízlik neki, és lehet hogy váltanék, csak félek a változtatástól, hátha fogy tőle stb. Valakinek van a brit halassal tapasztalata?


A válaszokat köszönöm előre is!


2019. okt. 11. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potat, én is ezzel etetem enyém válogatós, de ezt imádja, és nem fogy tőle. Ízületére még plusz kap APTOFLEX szirupot. Ő a mindenem, eléggé hiperaktív, nem kíméli magát, szeretném, ha sokáig teljes életet tudna élni fájdalmak nélkül.


Sok tápot kipróbáltunk nekünk ez vált be.

2019. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ízület szempontjából semelyik.


Mivel a tápokban nagyon kevés van. Max egy heti adaggal tudnád fedezni a kutyád napi szükségletét.


ízületekre külön kell venni plusz védőt.


ha nincs baja,akkor kúra szerűen elég tavasszal meg ősszel csinálni egy ízületvédős kúrát.


Ha fogy emeled az adagot,ha emelt adagnál is fogy akkor váltani kell.


Én brit nyulassal és most bárányossal etetek, nekünk maximálisan bevált. Real nature-től kezdett fogyni a kutyám, dupla adag mellett,bordái is kint voltak és mintha jól sem lakott volna,még tologatta a tényért.Így váltottam és szépen vissza jött a kondija,nem éhen kórász tőle.

2019. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!