Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csípőízületi diszplázia...

Csípőízületi diszplázia szűrést (röntgent) és ivartalanítást lehet egyszerre csináltatni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Jobban jársz, ha nem akarod egyszerre csináltatni, mert a dp szűrést célszerű ortopéd szakorvosnál csináltatni, a röntgent is, hogy biztosan jól legyen beállítva, az ivartalanítást meg belgyógyász végzettségű állatorvos végzi, és nem hiszem, hogy az ortopéd sebész le fog állni neked ivartalanítani. Ha meg általános állatorvossal csináltatod a röntgent, akkor lehet, hogy az eredményt a végén kukázhatod.
2019. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Simán!


Az első csak okoskodik, hogy felpontozzák.

2019. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Klinikán terveztem csináltatni. Azt ajánlották.
2019. okt. 11. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A röntgenhez bódítanak. Utána a műtéthez altatni fognak. Ha a kutya értékei jók az altatáshoz, megcsinálhatják az ivartalanítást.
2019. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem teljesen felejtős a dolog?
2019. okt. 11. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdező kommentje:


Tehát akkor nem teljesen felejtős a dolog?"



2. vagyok.

Leírtam világosan: SIMÁN mehet egyszerre!


Egy állatorvos.

2019. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért legközelebb csapjon hozzá némi leírást meg érveket... mert ez egy anoním oldal és bárki mondhat bármit :)
2019. okt. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!