Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El vágta valami a kutyám...

El vágta valami a kutyám szájpadlását mit tegyek nagyon vérzik neki és nem mulik el mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletet hívd fel.
2019. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ahogy lehet állatorvos, előtte ügyelet vagy segélyhívó.
2019. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állatorvos nem rendel ilyenkor csak 5 várossal arrébb
2019. okt. 12. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha varrni kell, mert akkora a seb, akkor azt nem tudod otthon megoldani. Ráadásul lehet bele is tört valami, mindenképp meg kell nézetni.
2019. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ügyelet.
2019. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%

Na mi lett?

Elvittétek állatorvoshoz?

2019. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Hétvégén semmilyen állatorvos nem rendel. Ne szítsd a tüzet. Milyen 5 várossal arrébb? Nem ismerek olyan megyét, ahol csak 5 várossal arrébb van állatorvosi ügyelet. Évekig írtuk megyei napilapban az ügyeleti rendeléseket, ne nézz másokat madárnak. Vagy tényleg te vagy ennyire tájékozatlan? Akkor hívogasd az állatorvosokat, ami a közeledben van, a google kidobja. Hívd őket, valamelyik csak felveszi. De ha leírod, melyik megye, akkor megkeresem, ki az ügyeletes állatorvos. Mondjuk látatlanban ő sem tud mondani semmit. Mennyire vérzik? Mekkora a seb?
2019. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma 19:48, akkor tájékoztatásként elmondom, hogy nálunk a megyeszékhelyen sincs ügyelet (mi nem ott lakunk). Annyi, hogy ha mázlista vagy, akkor utol tudsz érni egy orvost valahol, aki ha épp ráér, segíteni akar stb, akkor ellátja az állatod. Ha nem, akkor megszívtad. És mi még egyébként szerencsések vagyunk, mert nálunk a városban van olyan állatorvos, aki hétvégén is rendel 1-1 órát mindkét nap. Szóval ha nincs közvetlen életveszély, akkor el tudod vinni mondjuk a vasárnap reggeli rendelésre, és nem kell várni hétfőig. Egyébként ha jól tudom, nálunk a szomszéd megyében van legközelebb ügyelet, ami tőlünk "csak" egy óra kocsival. Aki a megyénk másik felében lakik, annak vagy 2.

Ez persze nem mentesíti a kérdezőt, mert én is ész nélkül hívogatnám az összes környékbeli dokit, ha gond lenne, vagy azonnal indulnék az állatommal.

2019. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
azt csinál a kutyájával am amit akar. ha nem tudsz segíteni ne ronts a helyzeten.
2019. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
9.! A kérdező tojik az egészre. Itt meg elvitatkozunk magunkban? Nem tudom, kinek szántad, de minden megyében vagy ügyeletes állatorvos. Régiókra osztva legalább 5-6 megyén belül. Nem hinném, hogy ez csak GyMS megyére vonatkozna. Nem a rendelőben rendel, hanem név és mobilszám szerepel elérhetőségként. Mint írtam: ügyelet. De hagyjuk, nem számít, mert a kérdező arra sem volt hajlandó, hogy írjon, amikor kérdeztem, mennyire vérzik, mekkora a seb. Felajánlottam, hogy írjon megyét. Nem írt. Akkor nincs tovább miről beszélni.
2019. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!