Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor áll fel a füle teljesen?

Mikor áll fel a füle teljesen?

Figyelt kérdés
A testvérem kinézett magának egy malinoist. 7 kiskutya van a tenyésztőnél, 6-nak áll a füle, a hetediknek nem. Jelenleg 7 hetesek, mikor kellene, hogy a hetedik kölyök füle is felálljon? Lehet, hogy "hibás" az a kölyök? Törzskönyvesek.
2019. okt. 12. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A kedves testvéred miért nem a tenyésztőnél kérdezett? Ő ismeri azt a vonalat, amit fedeztetésre használ. Így tudja, van-e fülhibás egyed abban a vonalban, vagy kései fül felállás.
2019. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korára már biztosan állnia kell a fülének. Szerintem 2 hónapos kölyökből nem lehet megmondani, de ha ennyire zavar, hogy lankad a füle, akkor nem azt kell megvenni, ennyi.
2019. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyves 8 hós német juhászom van, az egyik füle lekonyul néha, biztosan csak akkor áll mindkettő, amikor nagyon figyel valamire. Remélem 1 éves korára fel fog állni, kalciumpótlást kap és a tenyésztőt is fel lehetne hívni ezügyben, bár annyira nem mozgat a dolog, félfülűen is szeretem. Nem hiszem, hogy ennyi pénzért hibás egyed lenne, szerintem csak arról van szó, hogy neki később áll fel rendesen. 3 hós koráig mindkettő lógott, míg a testvéreinek nem.

De ha neked ez fontos, válaszd azt, amelyiknek már most hegyesen áll.

2019. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az enyém lesz a kutya, én csak érdeklődtem. Köszi a válaszokat
2019. okt. 13. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

ma 12:21

Show vonalban előfordul laza fül. Szerezz fülbetétet és ragaszd fel a fülét a kutyádnak. Még nem késő. Hidd el, sokan ezt teszik. Ezért is jelenik meg néha a fülprobléma egy-egy egyednél.

2019. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!