Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyamenhely/állatmenhely...

Egy kutyamenhely/állatmenhely önkénteskedése milyen? Ismertetek ott meg valakit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy esetleg van alkalom másokkal is beszélgetni önkénteskedés közben?
2019. okt. 14. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam önkénteskedni a Rexbe. Lehetett beszélgetni, ha mondjuk együtt vittük ki a kutyákat sétálni, de volt hogy mindenki végezte a maga dolgát és nem volt idő erre.
2019. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Noéban voltam 3-szor. Első pillantásra mindenki kedvesnek tűnt, de amint megvolt a "beiratkozás" teljesen magamra hagytak. Annyit mondtak hogy menjek az x helyre a kutyákhoz és foglalkozzak velük. Vagyis ott voltam 3-4 órán keresztül, és teljesen egyedül jákáltam a kutyák ketrecei közt. Semmit nem mondtak, annyit se hogy pl x kutyához ne menjek be mert harap. Vagy y-nál vigyázzak mert állandóan szökni akar.

Volt egy kuka a ketrecek közti folyosón, mentem oda hogy beledobjam az összeszedett kakit. Állt nem messze egy nő, végignézte ahogy beledobom. Majd után kiabált oda hogy abba a kukába szokták tenni a megfőzótt kaját a kutyáknak...

2019. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem kötöttem hatalmas barátságokat, sőtt vannak kifejezetten unszimpatikus emberek, akikkel nem vagyok hajlandó együtt dolgozni.

A többiekkel formálisan elbeszélgetek, de sokszor van, hogy egyedül vagyok csak kint és csinálok mindent.

Alapvetően a kutyák miatt kezdtem önkénteskedni, szerintem csak úgy éri meg elkezdeni, ha ez a fő motiváció.

2019. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szamomra is ez lenne a fo motivacio. Irtam is egynek facebookon(nem nevezem meg, mert nem szeretnem lemondani), de csak megnezte. Vissza sem irt. Pedig megkerdeztem, hogy lehetne kutyat setaltatni vagy segiteni fizikailag valahogy.. most irjak masnak?😀
2019. okt. 14. 11:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Marmint ne nekem kelljen mar konyorogni ha ok szorulnak segitsegre, en meg segitenek.
2019. okt. 14. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos mindenhol ezvan

neked kell konyorogni ha segiteni akarsz.

nem csak kutya menhelyek hanem a vadmadarkorhaz is ezt csinalja

2019. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!