Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barfshopon és farkaskonyhán...

A barfshopon és farkaskonyhán vásárolható fagyasztott húsokból komplett főtt házi kosztot is készíthetek a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Hentesnél(legalábbis ahova én járok) csak csirke-marha-sertés hús van, ráadásul, ahogy elnéztem drágább a marhahús, mint a farkaskonyhán.

Meg ezeken az oldalakon többféle húst lehet kapni, meg többfajta belsőséget, illetve van darált csontos is, ami esetünkben nagyon jól jönne.


2019. okt. 16. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a kérdés az, hogy a fagyasztott húst meg lehet-e főzni?


Persze!

2019. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak ez nyers etetésről szól meg minden és nem tudtam:)

2019. okt. 16. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is barfos helyről szerzem be a húst amit aztán megfőzök neki.
2019. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is barfos helyről szerzem a kaját, amit megfőzök neki, nyugodtan megfőzheted.
2019. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont erről a két helyről vásárolok.Nyugodtan meglehet főzni,én is azt teszem,de a csontos húst,mindegy,hogy darálva van-e,tilos főzni.Figyelj arra,hogy a kész menük is ,amik darálva vannak,szintén tartalmaznak csontot.
2019. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csontost nem lehet főzni?? Az nem jó, akkor adjak helyette tojáshéjport?

Idős kutyusról van szó, rossz a gyomra, csak a főtt kaját bírja megemészteni. Eddig hentestől vettem ezt-azt, de nem túl nagy a választék.

2019. okt. 16. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,semmiképpen nem szabad főzni a csontos húst.Nekem is öreg kutyáim vannak,tojáshéjport kapnak már.Rossz emésztésű,idős,keveset mozgó kutyáknak már nem szabad adni csontot még darálva sem.
2019. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!