Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan emberek, akik a...

Vannak olyan emberek, akik a kutyával alszanak egy ágyban? Egyik ismerősöm mesélte, hogy náluk is ez van. Szerintem kamuzik, én még nem hallottam ilyesmiről.

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10038178-ha-..


Amint látod, teljesen természetesen beszélünk róla.

2019. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kamuzik, Te tudsz még keveset a világról.
2019. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a kutya és a macska is az ágyban alszik velünk. Nem zavar, sőt, jó érzés.

Nyilván oltva, fereghajtva vannak, tiszták, nem sárosan ugranak be.

Megértem, akiknek taszító, de én a világ minden pénzéért sem zárnám ki őket a hálóból éjszakára.

2019. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as,nem vagyok troll.Nekem ez még új,pedig nem vagyok mai gyerek.
2019. okt. 16. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én 2 nagy testű kutyával alszok együtt :)
2019. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Na hagyjál már, kerek szemű ártatlanság. Látnád apámat, aki péntek reggel munka előtt megfürdik, aztán vasárnap este úgy kell anyámnak rászólnia, hogy lefekvés előtt mossa már le magáról a kétnapos szagát.. te is inkább a kutyáddal aludnál együtt, mint egy ilyennel.
2019. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csivavám van. Télen imád velem aludni, melegítjük egymást.
2019. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem kamu, csak rosszul képzeled el. Általában kistestű kutyával szoktak együtt aludni, ami úgy néz ki, hogy a kutya felugrik az ágy végébe és begömbölyödik valahova a lábhoz. Mondjuk én elvből nem alszom kutyával, mert rengeteget forgolódok és nem szeretnék véletlenül kárt tenni benne...
2019. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Az én kutyám általában a padlón alszik el, de reggelre feljön az ágyba a lábamhoz, van, hogy gombócba gömbölyödik, van, hogy hanyatt vágva magát szétterül.

Kistestű, de nem miniatűr, 9-10kg. Sok helyet nem foglal, de nagy kárt sem tudok tenni benne. Én nem forgolódok álmomban, ezt viszont már a kutya előtt is tudtam.

2019. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
89%

Nekem még gyerekkoromban volt egy kis mopszom, aki éveken át, egészen a gimis koromban bekövetkező haláláig velem aludt az ágyamon. Volt saját fekhelye is, nappal ott aludt, de ha éjszaka lefeküdtem mindig felugrott hozzám. És volt, hogy ha pl.hosszabb időre lekuporodtam a kanapéra olvasni vagy tv-t nézni, ő felugrott hozzám és az ölemben aludt🥰 Persze rendszeresen fürdetve, ápolva volt.


A kutya nagyon tud ragaszkodni az emberhez, általános kifejeződése a szeretetüknek, hogy -feltéve ha megengedik nekik- a gazdival szeretnek aludni.


Most jelenleg nincs kutyám, de ha lenne/lesz, nem lesz baj ha felugrik az ágyamra.


Barátnőméknél egy nagy Cane Corso szokott az ágyban aludni. Általában úgy néz ki, hogy este mindenki lefekszik a maga helyére, emberek az ágyba, a kutya a kutyaágyba, de mire felébrednek már a lábuknàl szuszog a kutya.

2019. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!