Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 101 nagy kutya cimü müsorol,...

101 nagy kutya cimü müsorol, mi a véleményetek? 25/F

Figyelt kérdés

#kutya #dog #Animal Planet #101 nagy kutya
2019. okt. 17. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiteles
2019. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Maga a sorozat jó és annak akit érdekelnek a kutyafajták valamilyen szinten hasznos lehet,több nyelvű weboldaluk is van.De mint minden sorozat,tv műsor itt is a hasznos információkat besűrítik 5 percbe a sorozat maradék 10-20 perce valami olyanról szól ami (ha csak a fajta miatt nézed) senkit nem igazán érdekel.


Gondolok itt arra,hogy bemutatják az adott fajtát,felhoznak róla rengeteg rövid érdekességet (hogyan alakult ki,mire használták eredetileg,manapság mire jó,standard színek,megfelelő méretek,jellemző betegségek,stb) ezt villám gyorsan és röviden lenyomják,felkeltik vele az érdeklődésed,ha tetszik a fajta hallanál bővebben is,de helyette jön egy isten háta mögötti amerikai nő/pasi/család siker sztorija az adott fajtával.


A másik bosszantó dolog ami miatt én nem néztem csak 1-2 részt: Olyan emberek beszélnek a fajtákról a sorozatban akiknek halvány fingjuk sincs amúgy róla,csak betanulták a szöveget és jól elő tudják adni.Úgy áradoznak és ajnároznak mindent a fajtákkal kapcsolatban mintha lenne közük legalább egyhez személyesen...(ezek a színészek több más jellegű tv műsorban is szerepelnek,csak előadók) :D


Értem én,hogy szakember szakszavai unalmasabbak lennének,kellenek a küllemre is kelendő emberek a kamera elé,de nekem rengetegszer bosszantó,hogy mindent kommentelnek benne és mindent olyan ...túl reagálós,túl hipe-olt stílusban teszik.


De,ha valakinek ezek nem jelentenek gondot bátran ajánlom ugyan ezekkel az emberekkel,műsorvezetőkkel a tv műsor macskás és házi állatos verzióját is :)

2019. okt. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem borzasztó igénytelen...

Az akitás részben például összességében beszélnek japán és amerikai akitáról, meg sem említve, hogy ez két teljesen különböző fajta...

A bevágott képeknél és videóknál is mutogatják mindkettőt.

2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Amerikai? Mert kb olyan szinten van :).

Szerintem egy átlagos műveltségű európai embernek egy vicc ez a műsor.

2020. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet belőle egy pár hasznos információt kiszedni,és vannak tényleg benne információk amik alapján megismerhetsz pár dolgot a fajtákról,de mivel TV műsor jórészt valakinek az adott fajtával a sztorija lenne a lényeges benne,ami engem nem érdekel.


Szinte minden fajta esetében nagyon sok minden mással lehetne bővíteni a műsort,de ők az egyszerűbbet és unalmasabbat választották.: pistikének van xy fajtája a részhez,van valami megható sztorija,vágjuk be gyorsan..

Lehetne tenyésztőkkel beszélni benne,lehetne többet a kutyák jelleméről látni benne,lehetne a kozmetikát igénylőkről is többet beszélni,de tényleg csak értelmetlen bevágások vannak.


"Ez a fajta erősen szőrhullató".

És jön rá egy megerősítő komment valamelyik kommentátortól.

"Nagyon erősen hullik a szőre".

Másik komment valakitől,hiszen 4-5 ember marhaságait veszik fel egy bevágott 6mp-es kutya jelenet mellé..

"Kell hozzájuk egy jó fésű,és naponta át kell fésülni..".


3x hallottuk ugyan azt legalább egyetlen pillanat képre reagálva.

Elmondja amit kell a narrátor és minimum egy ilyen nyomi lereagálja,néha a reakcióiktól is hányingerem van annyira túl játszott.A fajták 90%-val nincs is semmi tapasztalatuk,csak megtanultak egy pár soros szöveget amit be lehet vágni 2 pár másodperces kutya téma közé.



Hát,az én tetszésemet se ez se a macskás,se a kis emlősös verzió nem fogta meg.Sokkal szakszerűbbnek,sokkal információ dúsabbnak kellene lennie.

2021. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!