Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyások! Olyan emberek...

Kedves kutyások! Olyan emberek véleményét szeretném kerni akik "lógatják " harapó paráztatják kedvencüket . Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.5 éves stafi mix kutyám van . Én rontottam el több mint valószínű ,hogy bármire próbálom lógatni vagy épp húzatni csak az első fogaival fog rá a tárgyra és sehogy sem.bírom rá venni hogy jó mélyen fogjon rá . Mert amint mélyebbre rakom a dolgot amit húz vagy lóg egyből ki köpi .most rendeltem.neki ezt hátha ...

Kérlek titeket segítsetek hogyan taníthatnám meg neki a tökéletes fogást ?



2019. okt. 17. 20:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019. okt. 17. 20:40
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Hogy kezdted el? Tud váltani vezényszóra teli fogásra? Eleve tanítottad, hogy csak a teli fogás a jó?
2019. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem.nem tud semmit és eppen ezért írtam.hogy én rontottam el .menhelyről hoztam és nem azért mert staff hanem mert ő volt a legkisebb . De fingom nem volt hogy milyen fogást kéne alkalmaznom amikor harap . Azt gondoltam a lényege a fárasztás és ösztönből jól fogja harapni . De az elmúlt napokban neztem nagyon sok videót erről és egyáltalán nem fog rá jól . Ezért kertem a segítségettőletek. Amit ha tudnátok segíteni azt köszönöm.

Egyébként parancsra el.engedi.

.tehát a kérdés még mindig az hogyan taníthatnám meg a jó harapásra ..?

2019. okt. 17. 21:06
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Kiképző segítsége esetleg nem opció? Könnyebb úgy, ha szakértő látja a kutyát élőben.
2019. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Kezdjetek őv-re járni, jó segédhez. Ő elmagyarázza és elkezdi felépíteni is.
2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
2000 huf ert vegyel kotelet kutyaboltban. Sose tanitottam. Egyszeruen huzocskazok az amstaffommal. Rendesen rafog es eleg sokaig birja mar.
2019. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de sajnos a kerdésem.még mindig az hogy Én hogyan taníthatnám meg a jó fogásra.


Sajnos azért nem tudom ki vitelezni az öv-training et mert kisvárosban élek ahol nincs ilyen lehetőség és legközelebb 25 km re van tőlünk . Sajnos személygépkocsi sem áll rendelkezésre

2019. okt. 18. 06:32
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Vannak házhoz járó kiképzők.
2019. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor hívd ki magadhoz nem fogok 30 ezreket fizetni olyannak aki hazhoz jár . Normalis segítséget kértem hogyan taníthatnám meg en neki .de ugy látom nem kapok segítséget
2019. okt. 18. 07:35
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
De basszsus, most mit vergődsz?! Ez egy komplett szakma. Konkrétan ő-v segéd tanfolyamok léteznek, ki kell tanulni a mesterséget. 1: ugye nem gondolod, hogy ezt a gyakorin puszta felebaráti szeretetből neked bárki ingyen elmondja 2: nem lehet csak úgy leírni három mondatban, mert ez annál összetettebb, nem egy két perces mutatvány 3: bizony-bizony a kutyára költeni kell 4: nem gondolom, hogy a menhely örülne, ha kiderülne, hogy egy ilyen baromnak adták ki a kutyát 5: a teli harapás zömmel adottság kérdése, lehet javítani, de nem sokat - ugyhogy beszoptad az ingyen pibugugyáddal, nem fogsz tudni menőzni vele a grundon...
2019. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!