Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretném kérni hogy aki...

Azt szeretném kérni hogy aki tud segítsen. Egész nap ugat a szomszéd kutyája és már az egész család olyan fáradt mert éjszaka nem alszunk semmit. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szóltál már a szomszédnak?
2019. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Szólni kell a szomszédnak, és ha nem reagál semmit, akkor be kell jelenteni, mert egész biztosan nem tartják megfelelően a kutyát, ha éjjel-nappal szüntelenül ugat. Ott valami baj van.
2019. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem a kutya tehet róla. Pont nekünk is volt ilyen gondunk. Szembeszomszéd Goldene éjjel-nappal ugatott szerencsétlen, ha kellett, ha nem. Nagy önkormányzti képviselő asszony kutyája volt. Ők maguk unták meg, feltették a netre ingyen elvihetőre a gyönyörű, egyébként okos állatot. Csakhogy állandóan kennelben volt, mert nem láttam soha, hogy egyszer is elmentek volna megsétáltatni. Antiszociális kutyát úgy hirdettek meg, hogy nyugodt, gyerekek mellé kiválóan alkalmas. Jöttek is érte azonnal, de közel felnőtt kutya létére azt sem tudta, hogy kell pórázon vezetve mennie. Szegény húzta magát hátrafelé. Azóta sem tudom, mi van vele. Szomorú történet. Nem irigylem a mostani gazdáját, ha egyáltalán nála van még. Bocs, muszáj volt kiírni magamból.

Ugyanígy voltam, nyáron nyitott ablaknál semmit nem aludtam, de hajnalban mennem kellett dolgozni. Azt lehet tenni, hogy összefogtok a többi szomszéddal és elmentek a jegyzőhöz. Hátha a te szomszédod nem képviselő.:S://

2019. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szólni kell a szomszédnak,ha nem lesz semmi,akkor mehet a feljelentés.
2019. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóltam a szomszédnak ,de nem csinált semmit és már az egész utca panaszkodik.
2019. okt. 20. 09:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2019. okt. 20. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy kérdezem...ha feljelentik a gazdáját,akkor majd nem fog ugatni a kutya?

Mert akkor én is feljelentem a szomszédot a 0-24 kutyaugatás miatt!ha ez így működik

2019. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Be kell jelentenie a jegyzőnek.

Ők kimennek, megnézik, mi a helyzet, felszólítják a gazdát, hogy szüntesse meg az ugatás okát. Ha nem mozgatják, nem sétáltatják, nem foglalkoznak vele,ezért nem szűnik meg az ugatás, elveszik tőle a kutyát.

2019. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2019. okt. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!